Web sitemize hoşgeldiniz.

Puro Çakmağı Fiyatları

8 Eylül 2017

Puro içmeye yeni başlayanlar belki de ilk purolarını bilinçsiz bir şekilde yakarak gerçekleştirdi. Ancak sağlanan kötü lezzetten sonra da bu konu hakkında bilgi edinmek istediklerini var sayabiliriz. Puro içmenin en önemli adımı olarak görülen şey ise puronun yakarken doğru bir şekilde yakılmasıdır. Bunun için de sağlanan teknolojiden yararlanabilirsiniz. Çünkü kibrit ile puro yakmanın özellikle de rüzgarlı havalarda son derecede zor olduğunu belirtmek gerekir. Bu nedenle de iyi bir puro keyfi yaşayabilmek için yapmanız gereken şeyin bir adet puro çakmağı elde etmek olacaktır. Puro çakmağı fiyatları da göz önünde bulundurulduğunda ise bu fiyatları değişkenlik gösterdiğini görebilirisiniz. Eğer sizin için değeri olan bir yakınıza bu çakmaktan hediye etmek istiyorsanız farklı fiyat aralığı ile gerçekten harika bir puro çakmağı hediye edebilirsiniz.

Çakmak Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Puro çakmağı alırken dikkat edilmesi gereken en önemli şey ise güvenilir bir adresten temin etmenizdir. Bunun için de sürekli olarak hizmet veren bu konu hakkında bol çeşit barındıran yerleri seçmelisiniz. Daha sonraki konu ise puro çakmağı fiyatlarıdır. Bu konuda da kendinize bir fiyat aralığı belirleyebilirsiniz. Bunun nedeni de pürmüz ateşine sahip olan bu çakmakların normal çakmaklardan daha pahalı olduğudur. Fakat puro içerken sizin için en doğru ateş bu şekilde sağlanacaktır. Bu nedenden dolayı da yapılması gereken bütçenize uygun bir çakmağı tercih etmektir.

Puro Nasıl Yakılmaz?

Puro doğrudan ateşe maruz bırakılarak yakılmasının son derecede yanlış olduğunu belirtmek isteriz. Bu durumda puronun aroması maskelenerek zarar görecek ve içimin tadı da bozulacaktır. En doğru puro yakma yöntemi ise de pürmüz çakmak ile direk ateşe göstermeden biraz mesafe ile yakılmasıdır. Bunun yanı sıra puro yavaş yavaş çevrilerek yakılması daha da doğru olacaktır. Bu durumda a puro hem eşit hem de doğru bir şekilde yakılmış olacaktır. Tüm bunların yanı sıra puronun nefes çekmeden yakılmasının daha doğru ve güzel olacağının da altını çizmek isteriz. Bu hususlara dikkat ederek siz de puronuzu yakabilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: