Web sitemize hoşgeldiniz.

Puro Çakmağı Gazı

Puro çakmağı gazı ihtiyaçlarınızı herhangi bir çakmak gazı ile gidermeniz doğru değildir. Bu nedenden dolayı da pürmüz çakmağınızın gazı bitiğinde yapmanız gereken şey uygun bir gaz ile onu doldurmak olacaktır. Bunun sonucunda ise çakmağınızın ömrünü biraz daha uzatabilir, bu sayede de daha çakmağınızı daha uzun bir süre içinde kullanabilirsiniz. Puro içmenin nasıl bir tutku olduğunu iyi bilenler kullanılan araç ve gereçlerin önemini de iyi biliyor. Puro içerken nasıl ki normal çakmak ile puro yakılmıyorsa yanı şekilde de puro çakmak gazı da normal bir gaz ile doldurulmaması gerekir. Puro çakmaklarının uzun ömürlü olması için bunlara dikkat edilmesi son derecede önemlidir.

Puro Nasıl İçilmeli?

Puro içerken dikkat edilmesi gereken bir konu da puronun içildiği mekandır. Eğer evde içilecekse ki bu çok da doğru bir durum değildir etraftaki kişilerden müsaade alınmalıdır. Çünkü puronun dumanı oldukça ağır olduğu için yapılması gereken şey balkonda ya da veranda gibi açık alanlarda içmektir. Kapalı alanlarda ise içen kişinin de nefesini oldukça etkileyeceğinden özellikle de çocukların olduğu alanlarda içilmesi son derecede yanlıştır.

Puro yakılırken de yapılması gereken en doğru şey bir pürmüz çakmak kullanmaktır. Bu çakmaklar en doğru şekilde puro yakabilmek için özel olarak üretilmiştir. Puro çakmağı kullanarak siz de en iyi ve en doğru bir şekilde puro keyfini yaşayabilirsiniz. Fakat burada dikkat edilmesi gereken şudur ki puronuzu yakarken nefes çekmeden yakmanız ve de puro ile ateşin arasındaki mesafe bırakmanızdır. Aksi durumlarda ise de puronun lezzeti büyük ölçüde kaybedilecektir.

Pürmüz Çakmak

Kullandığınız çakmağın gazı bittikten sonra onu atmanız gerekmiyor. Aynı şekilde de pürmüz puro çakmaklarda da gazı bitiminden sonra kolay bir şekilde gazını yenilemeniz mümkündür. Bunun için ihtiyacınız olan şey ise puro çakmağı gazıdır. Bu gazı temin ederek çakmağı kullanmaya devam edebilirsiniz. Fakat bunun için sıradan çakmak gazlarından uzak durulması oldukça önemlidir. Pürmüz çakmaların kullanımında doğru malzemeler tercih edildiği taktirde de çakmağın kullanım ömrü daha uzun olacaktır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: