Web sitemize hoşgeldiniz.

Cohiba Puro Çakmakları Hakkında Her Şey

Puro günümüzde hem erkeklerin hem de kadınların en sevdiği ürünlerdendir. Sigaradan farklı oluşu zarar vermeyişi ve doğal oluşu sayesinde oldukça uzun keyifler geçirebilir. Puro eşliğinde kendinize zaman ayırabilirsiniz. Sevdiklerinize de hediye edebilir onlarla birlikte içmenin de keyfine varabilirsiniz. Puroların kendine özel bir çok aksesuarları bulunur. Örneğin; puro çakmağı, puro makası( Cutter ), puro küllüğü ( Cigar Ashtray ), puro çakmak gazı, puro kılıfı, puro saklama kutusu ( Humidor ) bunların arasında yer alır. Hal böyle olunca puro ve puro aksesuarı satan birden fazla firma da bulunmaktadır. Cohiba firması da bunlardan biridir. Özellikle Cohiba puro çakmağı kalitesi oldukça iyidir.

Cohiba Puro Çakmağı Renk ve Model Seçenekleri

Cohiba puro çakmakları konusuna bakılacak olursa çakmakların birbirinden güzel, seçim yapmakta zorlanacağınız kadar renk ve modelleri vardır. Dilediğinizi seçebilmeniz için size sunulmuş olan bu çeşitliliğin yanı sıra kişiye özel tasarımlarda yapılabilmektedir. Örneğin; sevdiklerinize hediye alacaksanız sevdiğiniz söz, resim gibi farklı alternatifleri istediğiniz çakmak modelinin üzerine işletmeniz mümkündür. Asla çıkma, çizilme yapmaz. Alacağınız kişinin beğenmiş olması yeterli olacaktır.

Cohiba çakmaklarının en çok satışı olan renkleri siyah, mat siyah, gri, sarı, kahve tonlarıdır. Fiyatları da gayet uygun olan çakmakları online alışveriş sitelerinden temin edebilirsiniz. Uzun, kısa geniş, ince seçeneklerini görmek için siteleri ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Puro İçmek Neden Keyiflidir?

Puronun tütününün kaliteli yapısı ile ağızda kalan o eşsiz aroması başlı başına içme sebeplerindendir. Kendinize eşsiz bir zaman ayırmak için bile tüketilmektedir. Sizi havalı hissettirir ve aynı zamanda sigara gibi zarar da vermez. Puronun hazırlanması, yakmadan önce ucunun kesilmesi, çakmağının kaliteli olmasının gerekliliği derken birçok meşakkati bulunmasına rağmen hala kullanmaya devam eden hatta bu meşakkati zevk olarak gören büyük bir puro sever kitlesi vardır. Çünkü hakikaten puro çok farklı bir kültürdür. Bir kere onun tadına ve zevkine, verdiği havanın tadına vardığınız anda tütününün bağımlılık yapmamasına rağmen elinizden bırakmanız oldukça zor olur. Dediğimiz gibi puro içmek ayrı bir kültürün ürünüdür ve bu kültürün tadı eşsizdir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: