Web sitemize hoşgeldiniz.

Dupont Puro Çakmağı Her Zaman Eşsizdir

Günlük herkesin kullandığı sigaralardan farklı olan puroların diğerlerine oranla daha ağır içimleri vardır. Ayrıca tütünleri de diğerlerinden farklı hazırlanır. Farklı olan tütünler için de oldukça güçlü bir çakmağa ihtiyaç duyulur. Puro kullanıcılarının gayet iyi bildiği durum olan güçlü ateş ihtiyacı için bu konuda yüksek kalitede üretilen çakmaklara yönelim vardır. Tam da bu anlamda dünyaca ünlü ve eşsiz marka olan Dupont markası çakmaklarını yüksek kalitede ve büyük titizlikle kullanıcılarının beğenisine sunar. Dupont puro çakmağı oldukça farklı tasarımları ve fiyatları ile satışa sunulur. Bilen bilir bir kez Dupont puro çakmağı kullanan onun diğerlerinden farklı yapısı karşısında başka markalara bir daha asla yönelmez. Ele alınışta hemen kullanılan malzemesinin, titiz işçiliğinin farkını görmemek mümkün değildir. Bir diğer önemli bilgi de puro çakmaklarının  belli bir seriden oluştuğu olacaktır. Nitekim bu seriye bakıldığında Line 1, Line 1 small, Line 2, Line 2 small (Gatsby), Line D, Line 8 ve son olarak yine Line 1 small’un farklı bir şekli olan Soubreny versiyonlarının olduğu söylenebilir. Müşterinin aklını en çok karıştıran soru ise orijinali ile sahtesinin nasıl ayrım yapılacağı sorusudur. Bu bağlamda en çok sahtesi üretilen seriler Line 2 ve Line D serileridir. Sahtesinin neredeyse hiç bulunmadığı seri Line 1 serisidir. Orijinal olup olmadığını seri numaralarına bakarak anlamak mümkündür. Orijinal bir Line 2’in seri numarası 6 – 7 hanelidir.

Dupont Puro Çakmağı Fiyatları

Çakmakta aranan en önemli özellik kalitedir. Çünkü kaliteli bir yakıt kullanmak oldukça önemlidir. Bu bağlamda bakıldığında kaliteli bir ürünün fiyatları diğerlerine kıyasla yüksek olabilmektedir.

Dupont puro çakmağı edinmek isteyenlerin en çok merak ettiği konu en pahalı olan çakmağın hangisi olduğudur. En pahalı Line 2 modellerine bakılırsa bunların ; NY TH Avenue, Art Nouveau, Versailles, Art&Crafts, Shangai, Europa 1993, French Revolution, Habanera gibi modeller olduğunu söylemek mümkündür.

Neden Puro Çakmağı Edinmeliyim?

Öncelikle puro çakmağı bir puro yakımı için oldukça önemli bir konudur ve hiç kimse bu konuda bir sorun yaşamak istemez. Bu bağlamda bakıldığında kaliteli bir puro çakmağı edinmek oldukça mantıklıdır. Çünkü yakıtının ve üretilen malının kalitesi ne kadar iyi ise çakmağın kullanım süresi o kadar uzun ve size ait bir gösterge olacaktır. Hemen bir Dupont puro çakmağı sahip olmak istiyorsanız online sitelerinden istediğiniz modeli seçerek sipariş verebilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: