Web sitemize hoşgeldiniz.

Dupont Puro Çakmak ve Modelleri

Çakmaklar günlük hayatımızda oldukça sık kullandığımız aksesuarlarımızdır. Birbirinden farklı renk ve seçenekleri ile oldukça çekici bir aksesuar olduğu yadsınamaz bir gerçektir. Puro ise içiminin ayrı bir zevk verdiği, kullanıcılarının vazgeçemedikleri ve tadının diğer sigaralara oranla daha ağır olduğu bir tütün ürünüdür. Ayrıca puroların yakımı da diğer özellikleri gibi sigaradan farklı ve daha güçtür. Bu nedenle puroları yakacak çakmak kaliteli ve güçlü bir ateşe sahip olmalıdır. Bu bağlamda bakılacak olursa Dupont puro çakmakları tam bu amaç için üretilmiş oldukça kaliteli çakmaklardır.

Çakmak Modelleri ve Fiyatları

Çakmak seçimi yaparken kalitesinin öneminden bahsetmiştik. Öyle ki piyasadaki çakmak sektörleri kalitesine göre fiyat biçmektedirler. Hal böyleyken Dupont çakmak modelleri kalitesi ile fiyatı oldukça eş değerdir.

Birbirinden farklı tasarımlara sahip olan çakmakları elinize aldığınız anda kalitesini anlayacaksınız. Dupont puro çakmağı almak isteyenlerin ilk olarak çakmakların bir seriden oluştuğunu bilmesi gerekir. Serileri; Line 1, Line 1 small, Line 2, Line 2 small, Line 8, Line D olarak belirlenmiştir. Bunun yanı sıra bir de Line 1 small’un bir çeşidi olan Soubreny de bunlara ektir. En pahalı modeli ise Line 2 serisidir.

Çakmaklarınızı online alışveriş sitelerinden bütün model ve serilerini bir arada görerek de edinebilirsiniz. Günün istediğiniz saatinizde  çok kolay bir şekilde kendinize ya da sevdiklerinize alabilirsiniz. Hem kapıda ödeme imkanları da bulunuyor. Hediye amaçlı alacaksınız online alışveriş siteleri size kişinin evine kadar gönderim hizmeti de sunmaktadır.

Dupont’un Servisi Nasıldır?

Dupont çakmaklarınızda arıza oluşması durumunda asla canınızı sıkmanıza ve telaşlanmanıza gerek yoktur. Nitekim Herhangi bir arıza da müşterisine güven veren Dupont markası bu anlamda da müşteri memnuniyetine aşırı özen gösterir. Dupont’un çakmak servisi bulunmaktadır. Arızalanan çakmağını buraya yönlendirebilirsiniz. Burada hatırlatılması gereken durum az miktarda bir ücret karşılığında arızanızın giderileceği durumudur.

Çakmak servisinde yapılan işlemler; dupont çakmak modelleri periyodik bakım işlemi, çakmak taşında oluşan probleme karşılık çakmak taşı değişimi ve bunların yanı sıra gaz ikmali işlemleri uygulanabilmektedir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: