Web sitemize hoşgeldiniz.

Puro Kullanımı ve Gerekli Olan Aksesuarlar

5 Ekim 2017

Puro kılıfları konusunda seçiminizi çok daha gösterişli ürünlerden yana yaparsanız elde edeceğiniz fiyatın da oldukça yüksek olacağının farkında olmanız gerekmektedir. Siz de kısa bir süreç içerisinde konu hakkında gerekli olan değerlendirmeleri kısa sürede piyasaya internet üzerinden bir göz atarak elde edebilirsiniz. Puroya talebin son senelerde büyük bir artış göstermesi ile beraber bu konu ile alakalı olan aksesuarların kullanımında da yaygınlaşmanın söz konusu olduğunun altı çizilmelidir. Puro konusunda kılıf bazı kişilere göre gereksiz olabilmektedir fakat bu noktada tütün ile alakalı net bir bilgi sahibi olunmadığı ortaya çıkmaktadır. Kişilerin purolarını ya da içerisinde tütün bulunan herhangi bir mamulü açık havada korunmasız bir biçimde bırakmaları söz konusu olursa üründe deformasyonlar meydana gelebilmektedir.

Küllük Seçimleri ve Modeller

Puro küllükleri ve sigara küllükleri konusunda görünüm bakımından ve boyut bakımından bazı farklılıklar bulunabilmektedir. Sigara küllüklerine göre puro küllükleri bir derece daha büyük olmaktadır. Bu konuda dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta da izmaritin sigara izmaritinden çok daha fazla koku yaymasıdır. O nedenle sizin için kokuya da çözüm bulan bir ürün bulmanız sizin için çok daha mantıklı ve hijyenik olacaktır. İnternet sitelerinde bu konu için özel olarak üretilmiş olan modeller bulunduğu da farkında olunması gereken noktaların başında gelmektedir. Puro çakmakları konusunda da aynı değişkenleri dikkate alarak işlem gerçekleştirmelisiniz. Puronun ateşlenmesi çok büyük bir önem arz etmektedir. Örneğin sadece uç kısmının bir bölümü tutuşan purolardan zevk almak sizin için oldukça zor olacaktır. Bunun için de performansı yüksek olan çakmaklara ihtiyaç duyacağınızın altı çizilmelidir.

Diğer Aksesuarlar Nelerdir?

Aksesuarlar söz konusu olduğu zaman tütün mamullerinde bu alanın oldukça geniş olduğu ve dilediğiniz gibi seçim yapabileceğiniz bir sistem ile karşı karşıya kalacağınız farkında olunması gereken detaylardandır. Siz de aksesuar konusunda özellikle puronuzu yanınızda taşıyacağınız kaba, küllüklere ve çakmalara dikkat edebilir ve özen gösterebilirsiniz. Bu şekilde kendi tarzınızı yansıtan parçaları da beraberinizde götürme imkanınız bulunmaktadır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: