Web sitemize hoşgeldiniz.

Puro Çakmakları Kullanırken Asla Yapmamanız Gerekenler

Puro meraklılarının genelde size söyleyecekleri gibi, purolar ve Puro çakmakları bir hobidir,  alışkanlık değil. Ve herhangi bir hobi gibi, puro kullanmanın da doğru ve yanlış yolları var.

Ünlü puro markalarından birinin perakende ve marka geliştirme bölüm başkan yardımcısına ulaştık ve gerçek uzmanların puro içerken nelerden kaçınmaları gerektiğini sorduk.

İster yeni başlayanlardan, isterseniz de uzman olun, puro içerken yapabileceğiniz en kötü hataları görmek için okumaya devam edin.

Puro içerek sigara tadı almayı beklemeyin

Premium purolar, bir tarım ürününden yaratılan el yapımı bir üründür. Kullanılan karışımlar, tütün çeşitleri ve puronun nasıl yapıldığı konusunda çok fazla değişiklik olabileceği için, puronun % 100 kesinlik ile sigara yerine içileceğini beklemek imkânsız.

Gerçek puro meraklıları bunu biliyor ve bu küçük varyasyonları benimsiyor.

Purolar, sigara üreticisi olmayan puro imalatçılarının puro tekliflerinin yıldan yıla aynı kalmasını sağlamaya çalıştıkları anlamına gelir. Tütün karışımlarını eklerler ve karıştırırlar, doğal varyasyonun muhasebeleştirilmesi esnasında harmanın aynı tadını koruduğundan her zaman emin olmaya çalışırlar.

Zamanla, puro modellerinin tadı istenmese de değişebilir. Ancak bu fark kısa vadede önemsiz seviyededir. Dolayısıyla alışık olduğunuz tat konusunda çok fazla takıntılı olmayın. Puro içerken Puro küllükleri kullanmayı ihmal etmezseniz, tadın ağzınızda çok fazla yayılmasına da engel olursunuz.

Puroyu ağzınızda tutmayın

Bir puro, dişlerinizle yanağınız arasında sıkışmayı ve emmeyi gerektiren bir şey değildir. Elinizde tutulmalı ve puf haline getirmek için ağzınıza kadar getirilmeli, sonra parmaklarınız arasında asılı kalması için geri çekilmelidir.

Bu ayrıca puro’nun soğutulmasına yardımcı olur, bu nedenle değerli bir tütünü boşa harcamayın. Ayrıca Puro kılıfları da aynı işlevi görerek puronun soğumasını sağlarlar.

Puroyu alkolr daldırmayın.  Likörün lezzeti, puro tadını bozabilir ve puro üreticisinin amaçladığı tadı daha farklı hale getirebilir.

Puro sigaranızı yalnızca bir marka veya türe göre sınırlandırmayın. Tercih ettiğiniz markaya sahip olabilirsiniz, tabii. Ancak kendinizi tek bir markaya sabit kalmak zorunda hissetmeyin. Profesyonel Puro kesicileri kişilerin en azından on farklı tür puro çeşidinin tadını gerçekten bildiğini aklınızdan çıkarmayın.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: