Web sitemize hoşgeldiniz.

Sigara İçenlere En Güzel Çakmak Çeşitleri

Sigara içmek sağlığa ne kadar zararlı olursa olsun bu alışkanlığınızdan vazgeçmeyi düşünmediğiniz göz önüne alındığında en azından daha konforlu bir içim deneyimi için çok sayıdaki Çakmak Çeşitleri arasından uygun olanı tercih etmeni gerekebilir.

Çakmak sadece sigarayı yakan basit bir ateş olarak görülse de aslında hem kalitesi gereği hem de görünüşü açısından çok daha fazlasıdır.

Çakmak konusunda çok ucuza kaçarak yol kenarlarında, pek de güvenmediğiniz yerlerde satılan bir iki liralık, fazlasıyla ucuz ve aynı zamanda kalitesiz ürünleri tercih etmeniz sağlığınız açısından riskli olduğu gibi bu ürünlerdeki gazın hemen bitmesi sebebiyle de uzun vadede hiç de ekonomik değildir.

Sigara ile aksesuar seçimi

Sigara sizin için gerçekten vazgeçilmezler arasındaysa sigara içtiğiniz vakitleri de daha estik hale getirmek isteyebilirsiniz. Bunun için çok da fazla uğraşmanıza gerek yok.

Sigara Küllükleri seçiminiz bile aslında ortama ve sigara içme ritüelinize daha farklı bir hava katacaktır. Seçtiğiniz malzemenin mobilyalarınızla uyumlu olması, zevklerinize göre bir renk seçimi ve dahası, kişiselleştirilmiş ütünler kendinizi sigara içerken daha rahat hissettirecektir.

Ayrıca bu tarz daha kişisel ürünleri hediye olarak da başkalarına hediye edebilir, onların da sigara içerken sizi hatırlamalarına sebep olabilirsiniz.

Yeniden popülerleşen bir trend olarak pipo

Eskiden sadece eski Türk filmlerinde görmeye alışık olduğumuz Pipo Çeşitleri artık bu ürünlerin yeniden popüler hale gelmesiyle hemen her yerde karşımıza çıkıyor.

Hal böyle olunca eskiden ekonomik olarak ulaşmanın daha zor olduğu ürünlerin artık daha ucuza bulunması da mümkün.

Pipo içmek için herhangi bir yaş grubuna dahil olmanız gerekmiyor. Eski kanının aksine pipo sadece orta yaş üstü zengin erkekler için değil. Yaşınız ve cinsiyetiniz ne olursa olsun pipo deneyebilirsiniz. Ancak normal sigara ve tütünden biraz daha ağır olduğunu hatırlatmakta fayda var.

Ayrıca pipo içerken tercih ettiğiniz Pipo Çakmakları da sizin zevkinizi yansıtan önemli bir detay. Pipo içip de gidip en ucuz çakmağı kullanıyorsanız siz bu işten pek de anlamıyorsunuz demektir.

 

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: