Web sitemize hoşgeldiniz.

Pipo Seti Nasıl Oluşturulur?

6 Kasım 2017

Başlıca bir pipo setinin nelerden oluştuğunu söylememiz gerekirse bunlar pipo kaşıkları, çakmakları ve küllükleri gibi sayabileceğimiz setlerdir. Pipo ve puro gibi ürünler aynı zamanda bir çok aksesuara sahip olan ürünler arasındadır. Duruşu ve tarzıyla sigaraya göre çok daha farklı bir havası olan ve kesinlikle daha elitist bir yapıda olduğunu söyleyebileceğimiz pipolar pek çok kişi için vazgeçilmezdir. Farklı bir havası olan pipo içimi de sigaradan daha farklıdır. Bu nedenle bazı insanlar için bir yaşam tarzı olduğunu söylemek doğru olacaktır. Pipo çakmakları ve bir takım farklı aksesuarlarıyla kendinize takım yapabilir, bu takımı da gittiğiniz her yere taşıyabilirsiniz.

Pipo Setinizi Kendiniz Hazırlayın

Genelde klasik pipo setlerine baktığımız zaman bunlar pipo temizleme çubukları, pipo çakmağı ve küllüğünden oluşmaktadır. Ancak seti genişletmek ve yeni malzemeler eklemek tamamen sizin elinizdedir. Genelde yeni başlayanlarda görebileceğiniz bu set henüz pipo içmemiş kişilerin temel malzemeleri alma isteğinden kaynaklanmaktadır. Ayrıca kendisini tamamen pipo koleksiyonu yapmaya adamış kişiler de olduğundan birbirinden çok farklı pipo setleri görebileceğinizi söyleyebiliriz. Bu nedenle tek tek kendi setinizi oluşturabileceğiniz gibi beğendiğiniz bir pipo setini hazır olarak da alabilirsiniz. Pipo sehpaları gibi daha sonrasında da seçeneklerinizi genişletebilir ve klasik aksesuarların dışına çıkabilirsiniz.

Pipo Aksesuarı Olarak En Önce Hangisi Alınmalıdır?

Pipo yakmak için gerekli olan temel aksesuar çakmak olmaktadır. Her şeyi hazırlasanız bile pipo çakmağınız yoksa pipoyu içme konusunda çok büyük sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bu nedenle pipo çakmağı almak son derece önemli olmaktadır. Ucuz pipo çakmakları kullanabilir ve piponuzu yakabilir ve kısa sürede sönmesini sağlayabilir. Bu nedenle biraz daha kaliteli bir içiş keyfi yaşamak istiyorsanız ucuz pipo çakmaklarından kaçınmalı, daha pahalı ve kaliteli çakmaklar almaya yeltenmelisiniz.

Her zevke hitap ettiğini söyleyebileceğimiz pipo çakmaklarının tasarım olarak da eğlenceli ve farklı olduğunu söyleyebiliriz. Yani her zevke göre, ister kadınlar için isterseniz de erkekler için fakrlı renklerde pipo çakmakları bulabileceksiniz. Pipo çakmakları almadan önce piponuzu kibrik kullanarak da yakabilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: