Web sitemize hoşgeldiniz.

Tütün İçmeyi Sevenleri Hediyelerinizle Şaşırtın

9 Kasım 2017

Tütün kullanmayı seviyor ve uzun zamandır sigara tabakalarına bakıyorsanız, fakrlı çeşitlere göz atabileceğiniz bir çok sitede kendi zevklerinize uygun sigara tabakaları bulabileceğinizi söyleyebiliriz. Üstelik yanlarında çakmak hediyeleri de olan bazı tabakalarda film replikleri, ünlü müzisyenler, müzik grupları, şekiller, yazılar ve daha sayabileceğimiz bir çok desen olacak. Çakmağınızın ya da tabakanızın daha da özel olmasını istiyorsanız dilerseniz üstünüze adınızı da yazdırabiliyorsunuz. Tütün keseleri alabileceğiniz gibi daha farklı sayabileceğimiz bir çok tütün ürününü intetrnet üzerinde bulabilirsiniz.

Tabaka ve Çakmak Çeşitleri Herkese Uygun Bir Hediye

Hem kadına hem de erkeğe alınabilecek hediyelerin başında tabakalar gelmektedir. Bu son derece zarif olduğunu söyleyebileceğimiz hediyeyi daha özel kılmak isterseniz isimlerinizi yazdırabilir, tarih attırabilir ya da yazdırmak istediğiniz başka cümleleri de tabaka üzerine ya da çakmağın üzerine yazdırabilirsiniz.

Tabaka ve çakmak dışında farklı tütün ürünleri alamak denemek istiyorsanız da pipo çeşitlerine bakabilirsiniz. Hatta pipo adığınız bir yerden buna uygun bir kılıf ve küllük de satın alabilirsiniz. Mutlaka beğeninize göre bir çeşit bulacak ve bunu heyecanla kullanabileceksiniz.

Tabakayı Sevgililer Günü Hediyesi Olarak Verin

Sevgililer günü hediyesi olarak daha yaratıcı, daha az tahmin edilebilen, farklı bir hediye almak istiyorsanız sigara tabakalarını düşünebilirsiniz. Bir çok kişinin aklına gelmeyecek bir hediye olan sigara tabakası ve çakmak takımı sürekli saklanabilecek ve yıllarca bir şey olmayacak hediyeliklerdendir. Senelerce muhafaza edebileceğiniz bu çakmak ve tabaka aynı zamanda isminiz yazılırsa daha anlamlı bir hediye haline gelecektir. Ancak her yüzeye isim ve tarih yazılamadığını bilmelisiniz. Bu nedenle isim ve tarih yazarken , buna uygun yüzeylere sahip bir tabaka seçmeye özen göstermeniz daha doğru olacaktır. Hediye alırken bir kadına alıyorsanız çakmakları daha ince seçebilirsiniz. Ayrıca renk renk ve çeşit çeşit bulacağınız içn mutlaka karşı tarafın beğenisine uygun bir takım seçebileceğinizi söyleyebiliriz. Ancak yine de iyi araştırma yapmalı ve sevgililer günü için hediye alırken tam içinize sinecek bir hediye almaya da özen göstermelisiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: