Web sitemize hoşgeldiniz.

Pipe İle Sağlıklı Tütün Kullanımı Mümkündür

11 Kasım 2017

Pipe kullanımı eskiden oldukça yaygın ve kişilerin tercih etmiş olduğu bir yöntemdi. Pipe kullanımı diğer tütün yöntemlerinin kullanımına göre oldukça sağlıklıdır. Çünkü pipe içerisinde filtrasyon sistemi barındıran bir üründür. Tütün içilirken bu filtrasyon sistemi sayesinde kişiler tütünün zararlarından biraz olsun uzaklaşır.

Pipe yapılırken üç farklı hammaddeden yararlanılabilir. Cam, metal ve ahşaptan yapılabilmektedir. Her bir pipe çeşidi el yapımı olmaktadır. Bu sebeple kişilere özel gelmektedir. Ahşap pipeler de nostaljiyi hatırlattığı için kişiler sevebilir. Ancak en sağlıklısı ve en çok kullanılanı cam pipelerdir. Pipe yakmak isteyen kişiler kaşık kısmına tütün koyularak yakar, içine çekerken daha kolay yakmayı sağlar.

Grinder çeşitleri de kullanılan bir tütün ürünüdür. Kişiler nargile, bong, sarma sigara kullanırken öğütülmüş tütünler kullanılmaktadır. Tütünleri öğütürken de grinder kullanılır. Grinder alüminyum hammaddeden yapılmakta olan bir üründür. Kişiler hangi boyutta tütünü öğütmek istiyorsa o şekilde öğütebilmektedir. 3-4-5 cm olarak öğütme söz konusu olabilmektedir. Kullanıma oldukça uygundur.

Nargile Çeşitleri Aromalı Olarak Kullanılmaktadır

Nargile çeşitleri kullanmak isteyen kişiler için birden çok aroma oluşturulmaktadır. Çünkü nargile sade olarak kullanıldığında bazı kişilere ağır gelebilmekte ve kullanırken kişiler zorlanmaktadır. Bu nedenle de oluşturulan birçok aroma ve aroma karışımları ile kullanılmaktadır.

Nargilelerde kullanılan aroma çeşitleri; yılan derisi, sarımsak, bal, kavun, Hindistan cevizi, gül, kola, çift elma, nane, böğürtlen, ananas, yeşil elma, karamel, vanilya, yasemin gibi pek çok çeşitle kullanım söz konusudur. Kişiler aromaları daha yumuşak bulmaktadır. Aynı zamanda daha uygun fiyatlıdır.

Bong İle Kaliteli Tütün Keyfi

Bong çeşitleri kullanılırken birden fazla çeşit tercih edilebilir. Cam, plastik ve seramik olarak bonglar tercih edilebilmektedir. Çoğu zamanda cam bonglar daha fazla uygun görülür. Çünkü cam bonglar fiyat konusunda kişilere yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda kolay temizlenebilir, tasarımları hoş ürünlerdir.

Seramik bonglar genelde pahalı oldukları ve temizlenmeleri zor olduğu için tercih edilmez. Plastik bonglarda ilk kez bong kullanan kişilere tavsiye edilmiş olduğu için kullanılmaz. Çünkü plastik bonglar tek kullanımlıktır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: