Web sitemize hoşgeldiniz.

Paslanmaz Çelik İçki Matarası Kullanımı

12 Kasım 2017

Paslanmaz çelik içki mataranız var ise bunun kullanımı için oldukça titiz davranmanız mataranızın daha uzun ömürlü olmasını sağlıyor. İçki matarası temizleme için ilk öncelikle, mataranın nasıl kullanıldığı öne çıkıyor. Paslanmaz çelik mataranızı her kullanımdan sonra çalkalamanız isteniyor. Bunu yaptığınız zaman daha temiz ve uzun ömürlü bir mataraya da sahip olabiliyorsunuz. Paslanmaz mataralar ağızlarını darlığı sebebi ile temizlenmesi oldukça zahmetli olabiliyor. Bu yüzden matara kullanımı sırasında sadece tavsiye edilen İçeceklerin matara ile kullanılması bekleniyor. Temizlenmesi zor olan şekerli alkollü veya alkolsüz içecekler için paslanmaz çelik mataralar uygun olmuyor. Cepte kolaylıkla taşınan bu portatif matara çeşitleri kullanmadığınız zamanda ağzı açık olarak saklamanız tavsiye ediliyor. Bunun dışında içinde en fazla üç gün içecek bulundurmanız mataranızın temizliği için gerekiyor.

İçki Matarası Fiyatları

İçki matarası çeşitleri, kullanılan malzemeye göre oldukça farklılık gösteriyor. İçki matarası fiyatları da bu malzemeler ile paralel olarak belirleniyor. Eğer orijinal deri kaplı bir paslanmaz çelik matara arıyorsanız derinin kalitesi veya yapılışı biçimine göre fiyatlar değişebiliyor. Mataranın gümüş kaplı olması da fiyatını oldukça etkileyen faktörler arasında bulunuyor. Cam veya metal çeşitleri de tasarımlarına göre farklılık gösteriyor. Genelde en ucuz çeşitleri cam kapaklı termos veya metal termos modelleri olarak öne çıkıyor. İçki mataraları pek çok çeşitte üretilebiliyor.

İçki Matarası Çeşitleri

  • İçki matarası setleri ve deri kaplı mataralar başta olmak üzere alkollü içecekleri için pek çok matara çeşidi bulunuyor.
  • Bu çeşitler arasında seçim yapmadan önce online olarak bir ön araştırma yapılabilirsiniz.
  • Paslanmaz çelik ve bardak seti ile birlikte piyasada bulunan matara setleri en çok tercih edilen matara hediyelik eşyaları arasında bulunuyor.
  • Dekorasyon için de oldukça şık bir tercih olan bu matara setleri ile içki ikramı da yapmak mümkün olabiliyor.
  • Ahşap özel kutusunda satılan bu setlerin deri kaplı omuza asılan modellerini bulmak mümkün.
  • Bunun dışında zippo matara veya yuvarlak matara çeşitleri de kişiye özel olarak tasarlanabilen oldukça iyi bir hediye seçimi olabiliyor.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: