Web sitemize hoşgeldiniz.

İlginç Hediyelik Eşya Çeşitleri

14 Kasım 2017

Hediyelik eşya almayı artık kendinize dert etmeyin. Birçok yerden hediye alma şansınız var. İnternetten, alışveriş merkezlerinden ve hızla artan hediye satan dükkanlardan dilediğiniz hediyeyi seçebilirsiniz.

Hediye almak artık çok kolaylaştı. Her an her şeye ulaşabiliyoruz. Görüp beğendiğimiz hediyeler bulunduğumuz yerde yoksa tek bir tıkla kapımıza kadar geliyor. Unutmayın, çevrenizdeki insanları mutlu etmek ya da kendinizi şımartmak sizin elinizde.

Hediye seçeneklerinin arttığı günümüzde ne alacağınızı düşünmeyin. İlk beğendiğiniz her zaman doğru karar olacaktır.

Yeni Moda Hediyeler

Sevdiklerinize bambaşka hediyeler alıp şaşırtmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Sizinle birlikte bu hediyeler neler birlikte göz atalım.

  1. Resimli Kupalar: Birlikte çekildiğiniz fotoğraflarla sihirli kupalar yapabilirsiniz. Kupanın içine koyulan sıcak suyla kupanın beyaz dışından bir anda yükselecek fotoğraflar hediye sahibini şaşırtacak. Sevgiliye hediyelik bir kupa olsun istiyorsanız beraber çift olarak kullanabileceğiniz birbirinin parçaları olan kupaları tercih edebilirsiniz. Mesleğe ve karaktere özel kupalar bulmak da mümkün. Sürekli dışarıda vakit geçirenler için termos kupalar çok işe yarayacak.
  2. Takvimler: Özel olarak yaptıracağınız takvim üzerine bastırılmış her mevsim çekildiğiniz fotoğraflarla sevdiklerinizi mutlu edin.
  3. Duvar Saatleri: Klasik duvar saatlerini unutun. Gizli bir kasa görevi gören duvar saatleri çok gizemli bir hediye olabilir. Matematiği seven bir arkadaşınız için sayıların farklı biçimde yazılmış hallerinin olduğu bir duvar saati alabilirsiniz.
  4. Müzik Kutuları: Farklı şekilde eşyaları simgeleyecek şekilde dizayn edilmiş müzik kutuları görüntü olarak da hoş bir aksesuar olacak.

Hediyeler Nasıl Verilmeli?

Öncelikle hediyenizi güzel bir hediye paketiyle paketleyin. Daha sonra üzerine yapıştıracağınız ya da hediyenizin içine koyacağınız duygusal kısa bir not yazın.

Herkesin hediyesini verdiği zaman ya da özel bir an olmasını istiyorsanız baş başa iken hediyenizi sevdiklerinize verebilirsiniz.

Hediyeniz i vereceğiniz kişi karşı cinsten sizin için özel bir insansa anneye hediye verir gibi şımarıkça tavırlar sergilemeyin. İstemediğiniz tepkilerle karşılaşabilirsiniz. Sonuçta kimse anneniz kadar nazınızı çekmeyecektir. Uyarması bizden,  dikkate alması sizden.

Kutlamanın çok klasik bir ortamda yapıldığı bir yerdeyseniz klaslığınızdan asla ödün vermeyin. Hediyenizi kesinlikle aldığınız yerin kutu veya hediye paketiyle sahibine vermeyin. Gizemli hediyeler her zaman daha kıymetli olacaktır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: