Web sitemize hoşgeldiniz.

Hediyelik Sigara Aksesuarları

27 Kasım 2017

Hediyelik Sigara Aksesuarları

Özel günlerde sigara aksesuarları almak isteyen kişiler için pek çok seçenek bulunuyor. Erkek ve bayanlara özel tasarım ürünlerin bulunduğu çeşitlerde set halinde satılan ürünler vardır. Kendi zevkinize göre seçebileceğiniz ürünler kolaylıkla bulabilirsiniz. Ekonomik olarak hediye almak isteyenler için en ideal alan olan sigara aksesuarların aynı zamanda şık bir hediye seçeneğidir. Farklı ürünleri bir arada hediye etme şansının da bulunduğu bu alanda hediye sahibi ürünleri günlük hayatında sıklıkla kullanabilir.

Sigara Aksesuarlarında Setler

Sigara kullanan sevdiklerinize bir de puro çakmağı hediye edebilirsiniz. Tek bir ürün seçmek yerine farkı model ve tarzda seçim yapabileceğiniz sigara aksesuarlarının başında çakmak ve sigara tabakası geliyor. Özel olarak da tasarlanan ürünler aynı zamanda değerli materyallerde de hazırlanıyor. Gümüş zippo ve sigara tablası üzerine isim yazma fırsatı da bulabilirsiniz. Hediyenin daha özel ve anlamlı olması için sigara aksesuarları üzerine resim bastırılmaktadır. Ürünü kullanan kişi için anlamlı olan çakmak ve sigara tablası ömür boyu kullanılacak eşyalar arasındadır.

Zippo ve sigara tablası haricinde set oluşturulacak ürünlerden biride tütün keseleridir. Tütün kesesi deri ve süet çeşitleri ile satın alınarak içerisine farklı malzemeler koyabilirsiniz. Sigara aksesuarlarının kese içerisine koyarak şık bir hediye tasarlamış olacaksınız. Sigara kesesi içerisine çakmak modelleri, zippo, sigara tablası, sigara ağızlığı, elektronik sigara gibi ürünler koyabilirsiniz.

Dekoratif Sigara Küllükleri

Sigara kullanan kişiler için hediye almak oldukça kolaydır. Birçok sigara aksesuarları içinde evde ve ofiste kullanılacak farklı tasarımlarda sigara küllükleri bulunuyor. Dekoratif olarak seçilen sigara küllükleri şık ve sade özelikleri ile birçok alanda kolaylıkla kullanılır. Farklı modeller arasında üretilen küllüklerde kullanılan malzeme ile küllük dışında bibloyu andıran ürünler bulunuyor. Özelikle ahşap ve metal ürünlerin kullanıldığı sigara küllüklerinde birçok motif yer alıyor.

Turistlik yerlere giden ve sevdiklerine hediye almak isteyen kişiler için sigara aksesuarları sıklıkla tercih ediliyor. Hediyelik ürünler aynı zamanda kullanıldığı gibi dekoratif ürün seçenekleri arasında bulunuyor. Sigara küllükleri, çakmam, zippo, sigara tablası gibi eşyalar üzerine turistik mekanların resim ve yazıları tasarlanarak hazırlanan eşyalar süs eşyası olaraktan saklanabilir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: