Web sitemize hoşgeldiniz.

Isıtmalı Sigara Çeşitleri

30 Kasım 2017

Isıtmalı Sigara Çeşitleri

Tütün ve tütün ürünlerinde kullanılanılar sigara sarma makinesi günden güne farklılaşıyor. İlk sigara makinesi manuel olarak kullanılırken otomatik ve elektrikli sigara sarma makineleri tasarlandı. Birçok kişi tarafından kullanılan sigara makineleri artık çok kolay şekilde kullanılıyor. Birkaç dakika içinde yapılan sigaralar hazır sigara ürünlerinden hiçbir farkı yoktur. Ekonomik açıdan çok pahalı olmayan ürünler sayesinde kolaylıkla evde sigara hazırlanıyor. Sigara tüketen kişiler için birçok yeni ürün çıkıyor elektrikli sigaralardan sonra ısıtılan sigaralar yurt dışından Türkiye’ye getirilmeye başladı. Sigara veya tütün çeşitlerini kullanan sevdikleriniz için puro çakmağı da bir seçenek olabilir.

Isıtılan Sigara Nedir?

Tütün ürünlerinin kullanımı birçok farklı ürünle sağlanıyor. En eski dönemleri gidecek olursa tütün içme aracı olarak pipo kullanılırken günümüzde elektrikli sigaralar üretiliyor. Son günlerde birçok kişi tarafından kullanılmaya başlanan elektronik sigara ürününe bir yenisi daha eklendi. Isıtılan sigara yurt dışında farklı ülkelere satılmaya başladı. Peki ısıtılan sigara nedir? Elektronik sigaraya benzeyen ürün içerisine tütün konuluyor. Isıtmalı sigara için özel olarak tütünler paket halinde satılıyor. Normal sigara kullanımına benzeyen üründe elektronik sigaraya alternatif olarak hazırlanmıştır. Normal sigaraya göre daha az duman çıkartan ürünün dış tasarımıyla elektronik sigaraya göre daha zariftir.

Elektronik Sigara Ve Isıtmalı Sigara Arasındaki Fark

Yeni üretilen ve çok yaygın olarak kullanılmayan ısıtmalı sigara normal sigara elektronik sigaraya benziyor. Isıtmalı sigara içerisinden gerçek tütün ürünü kullanılırken elektronik sigarada tütün bulunmuyor. Aralarındaki tek fark tütün konusu değildir. Isıtmalı sigara çeşitleri elektronik sigaraya göre daha ince ve daha kullanışlıdır. Fakat ısıtmalı sigara içerisindeki nikotin ile bağımlılık yapmaya devam ediyor. Elektronik sigara sisteminde tütün kullanılmadığı için nikotin ve katran gibi maddeler yoktur.

Sigarayı bırakmak isteyen ya da azaltmayı düşünen kişiler için önerilen elektronik sigaralar normal sigaraya göre daha keyif vericidir. Kolay ve yumuşak içimi ile elektronik sigara boğazınızda kuruluk hissi vermez. Isıtmalı sigara normal sigara kullanımının farklı bir versiyonu olarak üretilmiştir. İnternet üzerinden sipariş edilen üründe fiyat aralığı elektronik sigarayla neredeyse aynıdır. Dumansız sigara alan kişiler aynı zamanda özel tütün maddelerini de alıyor.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: