Web sitemize hoşgeldiniz.

Kolay Tütün Sarma Yönetmeleri

2 Aralık 2017

Kolay Tütün Sarma Yönetmeleri

Kolay tütün sarmak için kullanılan sigara sarma makinesi ile kısa sürede sigara sarmak mümkündür. Makine kullanmadan sigara sarmak oldukça zor ve teferruatlıdır. Elde makine olmadan sigara sarmak için tütün kağıdı, tütün ve izmarit gereklidir. İçi boş sigara tüpüne, makine olmadan tütün doldurulmaz. İçi boş sigara tütünlerine sıkıştırılarak sigara kağıdı sarıldığı için hazır tüplere elle tütün yerleştirilmez. Sigara sarma makinesinde sarılan tütünler, elde hazırlanan sigaralara göre daha düzgün ve kalitelidir. Puro çakmağı hediye seçenekleriniz arasında tütün kullanan sevdikleriniz için tercih edilebilir.

Makinesiz Tütün Sarılır mı?

Sigara sarma makinası olmadan tütün sarmak için gerekli olan ürünler tütün, sigara kağıdı ve izmaritti. Tütün ürünlerini internette satılan ürünler arasından alabilir ya da tütüncülerden temin edebilirsiniz. Elde tütün sarmak için sigara içicisinin damak tadı ve zevkine göre, almış olduğu tütünlere hacim kazandırılır. Hacim verilmeden sarılan sigaralardan beklenen keyif alınmaz. Tütün ürününe hacim verildikten sonra sigara kağıdı hazırlanır.

Elde tütün sarmak için sigara sarma tabakları bulunur. Daha rahat ve konforlu bir seçenek olarak sunulan sigara sarma tabakasının genişliği sigara kâğıdından büyüktür. 10 santim genişliğinde olan tabaka metal malzemeden üretilmiştir. Ağırlığı 110 gram olan tablada normal bir sigara boyutunda tütün sarılır. Tütün sarma tabakası aynı zamanda sigara tabakası olarak da kullanılır. Metal üründen yapıldığı için tütün ürünlerinin nemli tutar.

Elde Tütün Nasıl sarılır?

Sigaranızın aromalı olmasını istiyorsanız tütün ya da sigara kağıtlarıyla farklı tatlar yakalayabilirsiniz. Farklı markaların ürettikleri sigara kağıdını temin ettikten sonra yapışkan yüzeyi dışta kalıcak şekilde sigara sarma tabakası üzerine yerleştirin. Hacim verilen tütünü 1 gram ağırlığındaki tütün sigara kağıdına konulur. Kağıda düzgün bir şekilde ve dengeli şekilde dağıtılan tütün kağıdının sonuna filtreyi yerleştirin. Tüm malzemeleri sıkı bir şekilde sarın. Kağıdın yapışkan kısmını yuvarlandıktan sonraki alana yapıştırın. Silindir halini alan sigara içilmek için hazırdır.

Elde yapılan sigara, makinede yapılana göre daha bol ve şekilsiz olabilir. Daha kaliteli ve hazır sigara ürünleri elde etmek istiyorsanız sigara makinesi ile kolay ve hızlı bir şekilde tütün sarabilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: