Web sitemize hoşgeldiniz.

Sigara Tek Tütün Tüketme Aracı Değil Bong’u Denediniz mi?

7 Aralık 2017

Tütün ve bunun için geçerli olan araçların birçok farklı üretimleri vardır. Bong ise bu üretimlerde, tütünü doğrudan hissedebilmenizi sağlayan mekanizmayı barındırır. Tütünü hazneye öğüttükten sonra koymalı ve ardından onu yakılmalısınız. Duman ardından çekilebilir hale geldiğinde onu çekin. Bu kadar kolay bir şekilde kullanılması, nargile ile farkını bazı açılardan ortaya koymaktadır.

Eğer alışkanlığınızı değiştirmek istiyorsanız bu ürün doğrudan size hitap ediyor. Böylece saf bir şekilde tütünü hissederek aslında onun nasıl bir lezzete sahip olduğunu da algılayabilirsiniz. Önemli olan satın alınacak bong materyali de önemlidir. Çünkü genelde piyasalarda en çok satın alınanlar cam modelleridir.

Şarap Kırmızısı Eğik Ağızlı Sulu Cam Bong

26 santim uzunluğu bulunan bu modelin, her açıdan estetik bir görüntüsü vardır. Kullanmadığınız zamanlarda bile evinizin bir köşesinde ben buradayım diyecek özel  yapısı bulunur. Eğik ağız yapısı size kolay bir içim imkanı sağlarken, kendi içinde su tankı kısmı vardır. Bu kısım kırmızımsı şarap renginde şeffaf bir renktedir. 3 bölümden oluşan ürün, karbonhidratlı suda ya da ılık sütte 1 gün boyunca bekletilirse, çok kolay bir şekilde temizlenecektir. El ve nefes isçiliği olan ürün yerli üretimdir. Ağırlığı 190 gramdır. Genişlik ise 17 santimdir.

Tütünlerinizi Tüketmenin En Ferahlatıcı Yollarında Pipe’de Yer Alıyor!

Pipe kullanımı en kolay olan tütün tüketme modelleri arasında yerini alır. Kaçık ve sap alanları olan bu ürün, tütünün koyulması gereken hazne ve ağzınız ile içebileceğiniz sap kısımlarından oluşmaktadır. Tasarımları oldukça ilgi çekici olmasına karşın, elektro gitar tasarımına sahip olan pipe tasarımları bulunur. Metal olarak üretilmekte olan bu ürünün birçok farklı modelleri ve renkleri de bulunur. 11 santim uzunluğa sahiptir ve genişliği 4 santimdir. Çok az yer kaplar ve yanınızda çok rahat bir şekilde taşıyabilirsiniz.

Grinder ile Tütünlerinizi İstediğiniz Gibi Düzenleyin

Nargile dahil olmak üzere, pipe ya da bong tüketimlerini yaparken, tütünlerin belirli şekilde ayarlanması gerekir. Grinder ise bunu sağlama işlemini kendi haznesi içerisinde yapar ve uygun bölgeleri üzerinden tütünleri öğütür.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: