Web sitemize hoşgeldiniz.

Yüksek Ateşleme Sistemli Puro Çakmağı Çeşitleri

Puro çakmakları diğer sıradan sigara çakmaklarına oranla daha yüksek bir ateşleme sistemine sahiptir. Bu sayede sigaraya göre daha kalın olan ve yanması daha da zor olan puroyu rahat bir şekilde yakabilmektedir. Buna ek olarak güçlü ateşleme sistemi sayesinde puroyu kapalı alanda açık alanda ve rüzgarlı alanda rahat bir şekilde tek seferde yakabiliyor.

Kaliteli bir ateşleme alevinin olmasının yanı sıra puro içenler için de son derece kullanışlı bir üründür. Bu özelliği sayesinde önemli bir hediyelik eşya olarak da tercih edilir. Karizmatik dış tasarımı ve kullanışlı bir ürün olan bu puro çakmak modellerini hem kendinize hem de bir yakın arkadaşınıza hediye olarak satın alabilirsiniz.

Puro Çakmaklarının Özellikleri Nelerdir?

Puro çakmak modelleri genel itibariyle birinci kalite metal malzeme ile üretilir. Bu metal gövdenin üzeri ise paslanmaz krom ya da çelik malzeme ile kaplanır. Bu sayede hem yere düştüğünde ya da sert bir darbeye maruz kaldığında bozulmaz hem de uzun süreli kullanımı sonrasında pas tutmaz.

Aynı zamanda üzerinde alev ateşini ayarlayacak bir ayar da bulunur. İçerisine doldurulan gazı gösteren bir ibre de vardır. Nereden satın alırsanız alın özel kutusunda gönderilir.

Puro Çakmakları Çevreye Zarar Veriyor Mu?

Her çakmak çeşidi çevreye zarar verir. Ancak puro çakmak çeşitleri bu bağlamda tıpkı zippo çakmaklar gibi daha az zarar verirler. Bunun en büyük kanıtı da diğer çakmakların aksine çakmak gazı yerine özel Premium gaz ile doldurulurlar. Bu kullandıkları Premium gaz çevreye sıradan bir çakmak gazına oranla daha az zarar veriyor.

Puro Çakmakların Fiyatları Ne Aralıktadır?

Puro çakmağı satın alacaksanız en azından kaliteli bir ürün istiyorsanız 60 – 70 TL gibi bir meblağ ödemelisiniz. Ancak çakmağın kalitesi arttıkça tasarımı güzelleştikçe ve modeli yenilendikçe fiyatı da 180 TL hatta 200 TL leri bulabiliyor.

İnternetten Puro Çakmağı Alabilir Miyim?

Günümüz teknolojisinde bir ürün satın almak isteyen herkes internetten bunu gerçekleştirebiliyor. Puro aksesuarlarının satışını yapan hediyelik eşya online sitelerinde puro çakmağı için değişik bir çok model bulabilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: