Web sitemize hoşgeldiniz.

Yılbaşı Hediyesi Olarak Sevdiklerinize Puro Çakmağı Alın

Yeni yıla sayılı günler kala sevdikleriniz için farklı ve ilgi çekici hediyeler almak istiyorsanız bunlardan biri olduğunu söyleyebileceğimiz puro çakmakları son derece kaliteli ve sıra dışı bir hediye olacaktır. Özellikle de puro tüketen ya da tütün ürünleri içmeyi seven kişiler için mutlu edicibir hediye olacağını ve beğeniyle kullanılacağını söyleyebiliriz.Üstelik kullanım ömrü olmayan bir hediye olduğu için senelerce kullanılabilecek ve hatıra olarak da saklanabilecektir. Dilerseniz ilk kez puro kullanacak birine bu hediyeyi almak istiyorsanız seçtiğiniz purolarla ve puro setleriyle beraber alabileceğinizi de söyleyebiliriz.

Puro Nedir ve Değerli Bir Tütün Ürünü müdür?

Puro ülkemize seneler öncesinde gelmiştir ancak ilk kez Küba içerisinde bulunmuş ve oradan da Amerika içerisinde kızılderililer tarafından kullanılmıştır. Sigaradan daha kalın olan ve uzunluğu da daha fazla olan bu tütün ürünü genelde elitizmin bir göstergesidir ve zenginlik ibaresi olarak da bilinir. Ancak daha makul fiyatlara da puro bulabilirsiniz. Binlerce dolarlık purolar olduğu gibi daha düşük fiyatlara da purolar bulabileceksiniz. Tütünlerin özenle seçilerek kurutulması sonucunda oluşturulan purolar ülkemizde yaygın olarak tobacco shoplar içerisinde satılmaktadır diyebiliriz.

Puro Çakmağı ve Aksesuarları Nelerdir?

Puro çakmağı ve aksesuarlarının neler olduğunu öğrenmek için tobacco shoplara da bakabilirsiniz. Son derece farklı model ve çeşitlerle karşılaşacağınız ürünler olduğunu göreceksiniz.En çok satın alınan puro çakmakları olsa da bunun haricinde puro keseleri,puro delici ve kesiciler ve puro küllüklerinin de satıldığını söyleyebiliriz.Her biri farklı kullanım alanına sahip olduğu için edinilmesi önemli olan ürünlerdir diyebiliriz.

Puro Yakmak İçin Önemli Olan Unsurlar Nelerdir?

Puronuzu keyifle içmek istiyorsanız yakım aşamasını da doğru yapmalısınız.Jet çakmak dediğimiz çakmaklar fazla ısı değerine sahip olduğu için puronun yanmasından ziyade hızlı bir şekilde kömürleşmesine neden olur. Oysa puro için özel olarak üretilen çakmaklar ona doğru ısıyı verir ve kolaylıkla yakmanızı da sağlar. Yakmadan önce uç kısımını kesmeyi ve bunu sadece puro kesicileri ile yapmayı da unutmamanız gerekir. Puroyu elinizde tutarak yakmanız da önemlidir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: