Web sitemize hoşgeldiniz.

Yılbaşında Sevdiklerinizi Puro Çakmakları İle Mutlu Edin

Eğer çevrenizde puro içmeyi seven bir arkadaşınız sevgiliniz ya da ailenizden bir kişi varsa ona yılbaşı hediyesi olarak neden bir puro çakmağı satın almıyorsunuz? Gerek kullanışlı bir ürün olması gerekse de karizmatik tasarımları ile birlikte bu ürün oldukça ilgi çekici bir hediyelik eşyadır.

Yurt dışında üretilen bu puro çakmağı sadece puroya özel olarak üretilir. Sıradan bir sigara çakmağına göre yüksek bir alev ateşi özelliği vardır. Bu sayede puronuzu kolay bir şekilde yakabilirsiniz. Aynı zamanda birinci sınıf malzemelerde üretildiği için bu çakmak çok uzun bir ömre sahip olur.

Puro Çakmak Çeşitlerinin Genel Özellikleri Nelerdir?

Puro yakmak için özel olarak üretilen çakmaklar birinci sınıf paslanmaz metal çelik ve krom malzemelerinin karışımı ile üretilir. Yurt dışında üretilen bu ürün aradan geçecek senelere rağmen her hangi bir pas tutmaz. Aynı zamanda sıradan bir çakmağa göre çok yüksek alev ateşi vardır. Bu sayede puronuzu kapalı alanlarda ya da açık alanlarda hava şartları nasıl olursa olsun kolaylıkla yakabilirsiniz. Üstelik bu çakmak üzerinde alev ateşini kısıp yükseltmeniz için bir ayar da bulunuyor.

Puro Çakmakları Çevreye Zarar Veriyor Mu?

Puro çakmak modelleri diğer çakmaklar gibi çevreye zarar vermez. Sebebi ise tıpkı zippo çakmaklar gibi sıradan çakmak gazı değil özel bir gaz kullanıyor olmasıdır. Bu özel gaz sayesinde çevreye olan zararını da azaltır.

Popüler Puro Çakmak Modelleri Hangileridir?

Piyasada her insanın beğenisine sunulmuş bir çok puro çakmak modeli vardır. Ancak son dönemlerin en popüler puro çakmakları honest yaldız renk pürmüz alevli çakmak honest yaldız simetrik desenli pürmüz alevli çakmak honest metalik siyah torch alevli çakmak honest mat gri kaplama torch alevli çakmak çeşitleridir.

Puro Çakmak Fiyatları Nasıldır?

Puro çakmağı satın alacaksanız ve bu kapsamda birinci sınıf kalitede bir ürün istiyorsanız o halde en azından 60 TL yi gözden çıkarmanız gerekiyor. Genel itibariyle yüksek kaliteli ve tek satılan puro çakmakları 70 – 150 TL fiyatları arasındadır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: