Web sitemize hoşgeldiniz.

Erkekler İçin Mermi Şeklinde Puro Çakmakları da Bulunuyor

Puro çakmağı kullanmak, puro keyfini hiçbir zaman bırakmak istemeyenler için bulunmaz bir deneyimdir. Çünkü iyi bir çakmak, iyi bir yakım demektir ve puronun kolay yanmasını sağlıyorsa, istenilen etkiyi de veriyor anlamına gelir. Model ve tasarım olarak birçok farklı puro çakmakları bulunur. Her birinin markasına göre ürettikleri modeller, pürmüz ateş sistemleri, gaz ayarları, rüzgara karşı direnç, puro delici eklentisi ya da diğer özelliklerine göre değişebilir. Önemli olan kendinize uygun ya da hediye olarak alacağınız kişinin memnun olacağı bir ürün seçebilmektir. Bu ürünler arasında hem dekor açısından güzel duran, hem de zengin göstererek klas bir yapısı olan mermi şeklinde puro çakmakları da bulunmaktadır.

Cohiba Marka Metalik Siyah Gold Tekli Tourch Pürmüz Alevli Puro Çakmağı

Mermi şeklinde olan bu ürün, basit bir tasarıma sahip değildir. Doğrudan ürün dışarıdan bakıldığında ve ele alındığında birinci sınıf malzemelerden üretildiğini kanıtlamaktadır. Ayrıca dış kısımlarında paslanmaz krom kullanılması, hem paslanmayan hem de dayanıklı bir çakmak modeli olduğunu da gösteriyor. Puroyu rahat şekilde içmek ve gittiğiniz her yer de tek alevli pürmüz ateşi olan bu çakmağı kullanarak, çevrenizdekileri içten içe etkileyen bir ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Ürünün Genel Özellikleri Nelerdir?

Ürünün gövde kısmı metalik alt ve mermi ucu ateşin çıktığı alan altın sarısı rengindedir. 13.5 santim uzunluğa sahip olmasının yanı sıra, genişlik ise 2 santim olarak tasarlanmıştır. Ağırlığı ise 138 gramdır. Pantolonun arka cebine, yan cepleri ya da ceketlerinize çok rahat bir şekilde sığabilmesinin yanı sıra, uzun ömürlü bir ürün olarakta kendini gösterir. Alevi tekdir ve mavi renginde yanar. Tekli alevin etkisi çakmağın görüntüsüne ayrıca bir hava katmasının yanı sıra, puronun çok kolay şekilde yanmasını sağlayacaktır. Ayrıca alt kısmında puro delici de bulunarak, size kolay koldan puronuzu delme imkanı da sağlar. %100 orijinallik garantisi de olan üründür.

Hediye mi Arıyorsunuz Mermi Şeklindeki Çakmağı Alın

Erkekler için puro çakmağı satın almak, onların tütün tüketme ve onları yakma eylemlerinde büyük bir kolaylık sağlar. Ayrıca her zaman sizi hatırlamalarını ve önemsediklerini bilerek, günlerinin iyi geçmesine de yardımcı olur.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: