Web sitemize hoşgeldiniz.

Ayarlanabilen Alevli Puro Çakmakları

22 Aralık 2017

Puronuzu yakmak için kullanacağınız puro çakmağı, ayarlanabilen alevli olabiliyor. Bu özellik sayesinde puronuzun kalınlığı önemli olmuyor. Kalın bir puro için tam alevde yakabilirsiniz. Eğer ince bir puro varsa, kısık alevi açarak yakabilirsiniz. Ayarlanabilir alevli olan çok sayıda puro çakmağı olduğundan, seçiminizi bu özelliği barındıran çakmaklar arasından kişisel tercihinize göre yapabilirsiniz. Marka ve modele göre hareket edebilirsiniz.

Puro Çakmaklarının Özellikleri Nelerdir?

Puro çakmaklarının özellikleri arasında, alevin ayarlanabilir olma özelliğinin olduğunu söyledik. Bunun dışında çakmağın puro çakmağı olmasında sahip olduğu başka özellikler de olacak. Puro çakmaklarının alevinin dik açı ile oluşturulmuş olanları da var. Bu alevler jet alev olarak geçmekte. Kişinin bu alev özelliğinde olan bir çakmak ile purosunu yakması çok kolay oluyor.

Çakmağınızın uzun ömürlü olmasına dikkat edin. Bunun için kullanılan malzemelere bakacaksınız. Mutlaka paslanmayan bir çakmak sahibi olmalısınız. Bu sayede çakmağınız hava koşullarından zarar görmez. Uzun soluklu kullanıma uygun olur.

Puro Çakmaklarının Çeşitleri Nelerdir?

Çeşitlerinin çok olması, kullanılan puro çakmaklarında özelliklerin değişmesinden kaynaklanıyor. Özellikler dışında puro çakmakları arasında çeşitliliğin olması ise marka ve modele bağlı olarak değişiyor. Çeşitli markaların puro ürettiğini söyleyebiliriz. İsterseniz Vertigo, Honest gibi markaların üretmiş olduğu çakmakları tercih edebilirsiniz. Desenli olanları, kaplama olanları, gold ya da silver olanları seçebilirsiniz.

-Fiyatlar

Alacağınız puro çakmaklarında fiyata göre sınıflandırma yapabilirsiniz. Uygun fiyatlı olanlarını tercih etme fikriniz varsa, direkt olarak düşük fiyatlı olan çakmaklar arasında özellikleri dahilinde bir karşılaştırma yapabilirsiniz. Kaliteli olan ürünleri düşük fiyatlı almanız ise çakmaklardaki kampanyalar ile olacak. Set halinde sunulan çakmaklar sayesinde çakmak almanın yanında puro için gerekli olan diğer ürünleri de elde edebilirsiniz. Toplu halde almanız halinde çakmağı da çok daha ucuza elde etmiş olacaksınız. Fiyatlara bakarak seçiminizi uygun fiyatlı olanlarından yapabilirsiniz. Aynı markanın farklı modellerine, aynı modelin farklı markalarına bakarak fiyat araştırmanızı yapın. Ardından eğer beğendiğiniz çakmak olursa, internet üzerinden satışının gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Beğendiğiniz ve kampanyalı olan ürünleri kaçırmayın.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: