Web sitemize hoşgeldiniz.

Estetik ve Kalite İle Harmanlanan Puro Çakmakları

Kalite, çakmakta olması gereken en temel noktalarından bir tanesidir. Böylece bir daha para verme zahmetinden kurtularak, çok uzun ömürlü bir kullanım sağlanmış olunur. Bu yüzden puro tüketicileri içinde puro çakmakları ayrıca bir öneme sahiptir. Bir insanın hayatı boyunca her zaman çıkarabileceği ve onunla bütünleşen bir çakmak, gerçek anlamda güzel bir etkiye sahip olacaktır. Kalite çakmağın gövde kalitesinden ateşin kuvvetine kadar etkili olduğu için, her zaman bu konuda özenli davranmakta önemlidir. Sonuçta memnun kalınacak ve uzun vadede her zaman tercih edilecek bir ürün kullanılmış olunacaktır.

Vertigo Bullet Marka Metalik Kırmızı Rengindeki 2’li Torch Pürmüz Alevli Puro Çakmağı

Çakmak kalitesi ve etkisi her zaman önemli fonksiyonlara sahip olan mekanizmaları barındırır. Bu üründeki temel özellikler ise kullanıcısı için kaliteli olup, uzun vadeli bir kullanımı garanti eder. Bullet ismiyle anılan ürün, kendi içerisinde puro delicisine sahiptir. Bu alt kısmında yer alır ve aşağı doğru çekildiğinde açılarak  ölçüsü bir delici ortaya çıkar.  Yani işlevsel bir kullanım mekanizmasına sahip olan ürün, kullanıcısına pratik bir etki sağlayan önemli bir yapıya sahiptir.

Ürünün Genel Özellikleri Nelerdir?

Yine önemli derecede puro çakmakları arasında bu ürün, şeffaf yakıt göstergesine sahiptir. Böylece gazın ne durumda olduğunu görmenizi sağlar ve bir gün yaktığınızda gazın bittiğinden habersiz kalmazsınız. Ateşleme sistemi 2’li pürmüz alevi ile olur. Manyetölü ateşleme mekanizmasına sahip olan ürün alevinin ışık olarak kullanılması içinde düzeneğe sahiptir. Metalik kırmızı renginde olmasının yanı sıra, siyah-mavi-gri gibi tonlarında da renk seçenekleri bulunmaktadır. Ürünün genel boyutları da incelenirse 7 santim yüksekliği ve 3,5 santim genişliğe sahiptir. Hafifliği ise 74 gram olarak ön plana çıkar. Tüm bu özellikler ürünün çok rahat bir şekilde taşınabilmesini ve kolayca pek çok yere sığmasını da sağlayacaktır.

Kim Uzun Ömürlü Bir Hediye Almak İstemez ki?

Sevdiklerinizin sizi her zaman hatırlaması için bu puro çakmağı satın alabilirsiniz. Kırmızı rengi hem erkek hem de kadınlar için kullanılabilir olduğundan, her sigara ya da puro yakıldığında sizin verdiğiniz çakmak kullanılır ve güzel şekilde anımsanarak hediyenizin hakkını da vermiş olursunuz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: