Web sitemize hoşgeldiniz.

4 Pürmüz Aleviyle  Göz Dolduran Puro Çakmakları

Puronuzun kendi başına bir şekli ve havası bulunur. Sizde onu elinize aldığınızda ve dudaklarınızın arasına yerleştirdiğinizde geriye tek işlem çakmak kalır. İşte puronun yanması için tüm o havanızı bozmadan size istediğinizi veren bir puro çakmağına ihtiyacınız vardır. Puro çakmakları etkin alev sistemleri ve fonksiyonel kullanımları ile en büyük puroların bile istenildiği gibi yanmalarını sağlar. Ayrıca görsel olarak şık durmaları ve istenilen etkiyi vermeleri açısından da memnun bırakan ürünler olmaktadır. Özelikle 4 pürmüz alevi olan çakmaklar, hem şıklığı yansıtan gövdeleri hem de alevin 4’lü yanması ile bu harika etkilerin ortaya çıkmasını sağlar.

Vertigo Marka Siyah Mat Rengindeki 4’lü Pürmüz Alevli Tourch Puro Çakmağı

Çakmağın üzerindeki üst kısım oynatılabilen bir mekanizmaya sahiptir. Zaten ön kısmında alevlerin çıktığı 4 farklı noktayı rahatlıkla görebilirsiniz. Siz çakmağı ateşlediğinizde 4 ayrı alandan çıkacak olan alevler, puronuzun yanamama gibi şansınız ortadan kaldıracaktır. Ayarlanabilir gaz ayarı da olan çakmağın, en iyi kalite ile üretimleri olmakla beraber, paslanmayan bir gövdesi vardır. Krom bu bağlamda kullanılarak, uzun yıllar boyunca çakmağın kullanılabilmesine imkan vermektedir. Puro çakmakları arasında ürünün 3000 dereceyi bulan ısı derecesi bulunur. Bu kadar yüksek ısı ile rahat şekilde çakmağınızı yakabilirsiniz ve yaktığınızda rüzgardan korkmanıza da gerek yoktur. Ürünün üzerinde ayrıca 8 mm ölçeklerinde puro delici de bulunur.

Fiyatı Performansını Karşılıyor mu?

Ürünün birinci sınıf olan malzemelerden üretilmesi, uzun ömürlü olmasını sağlar. Ayrıca ateşleme mekanizması ve krom gövde yapısı gibi özellikler bunlara ek olarak yerleştirilebilir. Gaz ayarı da olan çakmak, fiyatından çok daha iyi performans vermekle beraber, kullanım sırasında her zaman kullanıcıların yüzünü güldürür. Memnun bir şekilde puro çakmağı kullanarak, puronuzu her zaman yakabilirsiniz.

Sigara içenler Kullanamaz mı?

Eğer hep rüzgarda sönen, sürekli arıza çıkartan ya da her zaman yanmayan çakmaklardan sıkıldıysanız, Vertigo markasına ait birçok modele de bakabilirsiniz. Her model, kaliteli bir malzemeye sahip olmakla beraber, uzun yıllar boyunca size iyi bir kullanım imkanı verecektir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: