Web sitemize hoşgeldiniz.

Puro Çakmaklarıyla Özel Setler Hazırlayın

Puro çakmakları ve diğer puro aksesuarlarıyla birlikte kendiniz için özel setler hazırlayabilirsiniz. Puro setleri hazırlamanız için gerekenlerin başında tüm aksesuarlara hakim olmak gelir. Ancak bu oldukça fazla keyif verici tütün ürününü ilk kez kullanacaksanız o zaman hazır satılan setlerden de satın alabilirsiniz. Bir çok tobacco shop içerisinde ya da internet mağazasında puroları ve puro setlerini bulacaksınız diyebiliriz. Aynı zamanda sigarayla bir kıyas yapacak olursak bunun daha kalın ve sigaradan daha uzun bir ürün olduğunu, bu nedenle de içiminin daha uzun sürdüğünü söyleyebiliriz.

Puro Aksesuarları Nereden Alınır ve Nelerdir?

Puro aksesurları satın almak için az önce bahsettiğimiz tobacco shopları kullanabilir ya da internet mağazalarından kolaylıkla aradığınız özel bir ürün varsa bunu bulabilirsiniz. Hatta bazı büyük tobacco shoplar aynı zamanda internetten de satış yapar ve ürün skalası seçeneği de daha geniştir. Yani aradığınız özel bir ürün varsa buradan bulmanız daha mantıklı  olacaktır. Alabileceğiniz ürünlerin neler olduğunu söyleyecek olursak bunlar: puro çakmağı, puro keseleri, puro delicileri ve puro küllükleri gibi aksesuarlardır. Aynı zamanda bunların set halinde satılanlarını da görebilirsiniz.

Puro Tütünleri Nasıl Seçiliyor?

Puro tütünleri seçmek için özenli bir çalışma yapılıyor diyebiliriz. Puro içi tütün yapraklarından oluşan bir ürün olduğu için genelde dışı için büyük yapraklar seçiliyor. İç kısımına koyulacak olan tütünlerin yıkanmasına ve kurutulmasına önem veriliyor. Çünkü kurutma aşaması bir iki sene süren tütünler daha kaliteli oluyor ve bundan dolayı bu tütünlerin yer aldığı purolar da diğerlerine nazaran daha pahalı oluyor diyebiliriz.

Puro Yakarken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Puro yakacağınız zaman uymanız gereken ritüelleri atlamamalı ve bazı alanlara da dikkat etmelisiniz. Örneğin puronun uç kısımı muhakkak puro delicisi sayesinde delinmelidir. Deldiğiniz bu puroyu sonrasında muntazam olarak içebilir ve puro çakmağıyla yakabilirsiniz. Başka bir çakmak kullanırsanız alev alması zor olabilir ya da çok alev aldığı için tütün yanabilir ve bu da tütünün acımsı bir tadı olmasını sağlar dememiz mümkündür.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: