Web sitemize hoşgeldiniz.

Farklı Hediye Önerisi İsteyenlere Puro Çakmağı

Eğer sevdiklerinize daha farklı bir hediye olarak ne alabilirim diyorsanız neden puro çakmağı ürününü denemiyorsunuz? Son senelerde oldukça sık bir şekilde kullanılmaya başlanan puro çakmağı farklı tasarımlarıyla adeta sizin ilgi odağınız olacak. Kişilerin sevdikleri renklerde ve desen baskılı modellerde üretilen bu ürün puro için özel olarak imal edilmektedir. Puro sigaraya göre daha kalın yapıda olması nedeniyle sıradan çakmakların düşük alev ateşi ile yanmıyor. Ancak puro çakmak çeşitlerine eklenmiş olan yüksek alev ateşi sayesinde purolarınızı artık daha rahat bir şekilde yakabilirsiniz.

Kullanışlı ve amaca yönelik çalışan bir ürün olması nedeniyle de farklı hediye önerisi isteyen kişiler için son derece uygun bir öneridir. Sene içerisindeki doğum günü yılbaşı günü gibi özel zamanlarda arkadaşlarınızı sevdiklerinizi bu hediyeyle mutlu edebilirsiniz.

Puro Çakmak Ürününün Genel Özellikleri Nelerdir?

Bu çakmağın üretimi sırasında birinci sınıf metal malzeme tercih edilmiştir. Bu sayede çakmak yere düştüğü zaman çizilmez ve bozulmaz. Aynı zamanda üzerine paslanmaz çelikle kaplama yapılır. Böylelikle kullanırken aradan geçecek 5 – 10 sene sonra dahi çakmakta bir paslanma olmuyor.

Uzun süreli kullanım garantisi verilen bu ürün yüksek bir ateşleme alevine sahiptir. Bu alev ateşini arttıracak ya da azaltacak bir ayar da çakmak üzerinde vardır.

Puro Çakmaklarının Gazı Çevreye Zarar Verir Mi?

Sıradan çakmakların kullandığı çakmak gazları çevreye zarar verici bir etkide bulunur. Ancak puro çakmakları içine konulan Premium puro gazı ise çevreye zarar verecek bir etkiye sahip değildir. Bundan dolayı puro çakmağınızı yaktığınız zaman çevreye zarar vermemiş olursunuz.

Puro Çakmakları Nasıl Modellerde Üretilmektedir?

Genel itibariyle her insanın beğenisini kazanmak amacıyla üretilen puro çakmak modelleri farklı renk seçenekleriyle ilgi çekiyor. Metalik gri metalik siyah gibi renklerin yanı sıra lacivert mavi kırmızı sarı yaldız ve buna benzer bir çok renk tonunda üretilen modelleri var.

Aynı zamanda puro çakmakları bir iki üç ya da dört tane olmak üzere tourch pürmüz ateşleme sistemine sahip olabilir. Bunlara ek olarak değişik model tasarımları da seçeneklerin artmasını sağlar.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: