Web sitemize hoşgeldiniz.

Farklı Puro Çakmağı Modelleriyle Arkadaşlarınızı Mutlu Edin

Çevrenizdeki yakın arkadaşlarınızdan eğer puro içmeyi seven birisi varsa ona sürpriz olsun diye neden bir puro çakmağı satın almıyorsunuz? Arkadaşınızın işine günlük hayatta sürekli yarayacak olan bu ürün kullanışlı olmasının yanı sıra hoş tasarımlıdır. Bu iki özellik yan yana geldiği zaman bir hediyelik eşyada aranan tüm kriterler de sağlanmış olur. Üstelik kaliteli olması ve sıradan çakmakların aksine sadece puroya özel olarak üretilen bu çakmak değerli ve anlamlı bir hediye de olacaktır. Böylece puro içmekte olan arkadaşınızı son derece mutlu edecek bir hediyeyi ona almış olursunuz.

Puro Çakmakları Nasıl Özelliklere Sahiptir?

Genel olarak bu çakmak ürünü birinci sınıf metal ve krom malzemenin karışımından oluşur. Yüksek sıcaklıklarda şekil verilerek üretilir. Bu sayede darbelere karşı dayanımı artar. Aynı zamanda üzerine paslanmaz çelik ile bir kaplama yapılır. Böylece kullanıma bağlı olarak çakmak üzerine pas tutma görülmez.

Aynı zamanda puro çakmak çeşitleri diğer sıradan çakmaklardan daha yüksek bir alev ateşine sahiptir. Bu sayede puroları tek seferde kolay bir şekilde yakabilmektedirler.

Puro Çakmakları Hangi Gaz İle Dolduruluyor?

Puro çakmak çeşitleri de tıpkı zippo çakmakları gibi farklı bir gaz ile dolduruluyor. Sıradan bir çakmak gazını kullanarak puro çakmağınızı dolduramazsınız. Bunun için özel puro Premium benzini kullanıyorsunuz. Üstelik bu gaz ile sıradan çakmak gazına oranla çevreye de daha az zarar verilmiş oluyor.

Popüler Puro Çakmakları Nelerdir?

Puro çakmakları bakımından bir çok modele sahiptir. Neredeyse her insanın beğenisine açık çeşitli modeller vardır. Ancak bu çakmaklardan bir kaçı diğerlerine oranla daha popülerdir.

Vertigo inferno metalik siyah 3lü tourch pürmüz çakmak vertigo blaster metalik siyah mat 3lü tourch pürmüz çakmak honest mat gri kapaklı tourch ateşli çakmak honest metalik siyah tourch alevli çakmak çeşitleri bir çok insan tarafından satın alınan modellerdir.

Puro Çakmaklarının Fiyatları Nasıldır?

Orta kalitenin üzerinde bir puro çakmağı satın almak isterseniz en azından 70 TL gibi bir meblağ ödemelisiniz. Bunun üzerine kalite tasarım güzelliği ve fonksiyonluğu daha fazla artarsa fiyat da 250 TL lere kadar gelebiliyor.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: