Web sitemize hoşgeldiniz.

Kalitesi ile Ün Salan Çakmaklarla Puronuzu Düzgünce Yakabilirsiniz

Puro tüketenler, tütün yakmak isteyenler ya da sigara içenler için çakmakların her zaman önemi vardır. Özelikle puro yakımlarında ateşin ısısı ve düzgün bir şekilde hacmi, daha iyi bir puro için keyfini ortaya koyar. Bunların bozulmaması için takip edilmesi gereken en temel noktalardan bir tanesi, kaliteli bir puro çakmağının kullanılmasıdır. Fiyat ve performans arayışında olanlar için epey bir puro çakmakları bulunur. Her bir çakmak markasına ve modeline göre farklı özelliklere sahip olmalarının yanı sıra, puro delici özelliklerine de sahip olabiliyorlar. Tabi tüm ürünlerden ürüne farklılık gösteren işlevsel mekanizmalar, kullanıcılarına çok daha pratik bir kullanım olanağı da sağlamaktadır.

Vertigo İnferno Metalik Siyah Rengindeki 3’lü Torch Pürmüz Alevli Puro Çakmağı

Puronun tadının bozulmaması ve kolay yanması için bu çakmak modeli ön plana çıkar. Kalitesini yansıtmasının yanı sıra, uzun süreli bir kullanım olanağını da yine üretilme kalitesi ve işlevsel özellikleriyle kazandırmaktadır. Ürün doğrudan birinci sınıf malzemeden üretilmesinin yanı sıra, paslanmaz gövde yapısı ile dikkat çeker. Bu vesile ile puro çakmakları arasında farkını da ortaya koymaktadır. Darbelere karşı dayanıklı olması ya da düşmelerde aldığı hasarlara karşı dirençli olması da ürünün kullanım ömrünü arttıran ek özellikleri arasındadır.

Ürünün Genel Özellikleri Nelerdir?

Ürünün 3’lü pürmüz ateş sistemi bulunur ve tek seferde yanarak sizi zorlu bir problemden kurtarmaktadır. Ayrıca Manyetölü ateşleme sistemi de bulunan üründe, alevin ortaya çıkması ve puronun yakılma süreleri problemsiz bir şekilde gerçekleşir. Ayrıca puro çakmağı için dayanıklılık testi yapılıp teyit edildikten sonra satışa sunulmaktadır. Gaz ile çalışmaktadır ve gazı ayarlanabilmektedir. Ayrıca özel alev düğmesi yer almaktadır. Alev düğmesi ile ateşin çıkma derecesini kullanacağınız puroya göre belirleyebilirsiniz. Gazını biterse zaman yenisini doldurarak, ürünü kullanmaya devam edebilirsiniz. Rüzgardan da etkilenmeyen ürün, her zaman %100 orijinallik garantisi ile kullanılarak uzun vadede beklentileri de karşılayacaktır.

Ürün Özel Kılıfı ile mi Gönderilecek?

Özel kılıf çakmağın çok daha güzel ve şık etkisinin içeriğini gösterir. Böylece darbelere karşı ek koruma sağlar ve taşınmaısnı ya da saklanmasını pratik hale getirir. Hediye içinde görsel olarak tatmin edici olur.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: