Web sitemize hoşgeldiniz.

Kapalı Alanlarda Puro Çakmakları Yüksek Alev Ateşine Sahiptir

Puro içmeyi seven bir insansanız o halde kendinize puro için özel olarak üretilmiş puro çakmağı satın alabilirsiniz. Tütün ve tütün aksesuarları satışı yapan dükkanlarda ya da hediyelik eşya satışı yapan online siteleri içinde yurt dışından getirilmiş bu özel çakmakları görebilirsiniz. Kendi zevkinize uygun modelde ve renk seçeneğine alacağınız puro çakmak modeli sayesinde artık puronuzu daha kolay şekilde yakabilirsiniz. Bu sayede puronuzu içerken ki keyfinizi de katlatarak arttırmış olursunuz.

Birinci sınıf paslanmaz malzemeler kullanılarak üretildiği için ürünün iç yapısında ya da dış tasarımında bir paslanma görülmez. Bunun yanı sıra ürün yere düştüğünde ya da sert bir darbeye maruz kaldığında da kolay kolay zarar görmez.

Puro Çakmaklarının Genel Özellikleri Nelerdir?

Puro çakmağı çeşitleri genel itibariyle birinci kalite metal malzeme ile üretilir. Bunun yanı sıra üzeri de paslanmaz çelik malzeme ile kaplanır. Bu sayede ürünün kullanıma bağlı olarak paslanması engellenir. Aynı zamanda bu çakmakların en önemli özelliği ise yüksek alev ateşine sahip olmasıdır. Bu sayede diğer çakmaklardan daha yüksek bir alev çıkartır ve sigaraya göre kalın olan puroyu kolayca yakabilirsiniz.

Puro Çakmaklarını Nereden Satın Alabilirim?

Eğer kendinize bir puro çakmağı satın almak istiyorsanız o halde bu tarz ürünler için puro aksesuarlarının satışını yapan internet sitelerine bakmaktır. Bu siteler içerisinde yurt dışından getirilmiş kaliteli bir çok çakmağı bulabilirsiniz. Aynı zamanda bu alanda puro aksesuarlarının satıldığı bir çok mağaza da vardır. Bu mağazalarda da kaliteli çakmakları satın alabilirsiniz.

Puro Çakmakları Set Halinde Satılıyor Mu?

Puro çakmakları sadece tekli hallerde değil aksine set şeklinde de satılmaktadır. Puro çakmağının yanı sıra set içerisinde puro kesici puro kılıfı küllük gibi ekstra aksesuarlar da bulunuyor. Eğer sık bir şekilde puro içen birisiyseniz her birisi sizin için gerekli olan bu aksesuarlar nedeniyle bir puro çakmağı seti satın alabilirsiniz.

Puro Çakmağının Fiyatları Nasıldır?

Birinci sınıf malzemeler kullanılarak üretildiği ve normal çakmaklardan daha farklı olduğu için bu anlamda fiyatı normal çakmaklardan oldukça fazladır. Ortalama olarak 70 TL ile 300 TL ye kadar değişebilen fiyatları mevcuttur.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: