Web sitemize hoşgeldiniz.

Puro Çakmağıyla Puronuzun Dumanları Keyifle Yükselsin

Puro çakmakları sayesinde siz de keyifli bir tütün içimi yaşamak istiyor ve işi kurallarına göre yapmak istiyorsanız en yakın tobacco shopa giderek bir an önce kendinize çakmak edinebilir ya da internet üzerinden satış yapan online tobacco mağazalarına da bakarak karar verebilirsiniz. Eğer ilk kez puro içecekseniz bunun için setler vardır. Setlerin içerisinde farklı aksesuarlar olduğu için dilediğinizi alabilirsiniz. Küba içerisinde ilk kez üretilen puro zenginlik belirtisi olsa da artık günümüzde bir çok insan tarafından tercih edilen tütün ürünüdür diyebiliriz.

Puro Nasıl Hazırlanır ve Pahalı mıdır?

Puro hazırlamak son derece zahmetlidir çünkü tek tek seçilen tütünler ayıklama ve yıkama aşamasından geçirilir. Ayıklanırken de büyük olan parçaları puronun dış kısımı için kullanılırken küçük olan parçaları da puronun iç kısımı için kullanılmaktadır. Ancak en önemli aşama kurutma aşamasıdır. Puro ne kadar uzun süre kurutulursa o kadar değer kazanır ve iki sene boyunca kurutulan tütünler de vardır. Küba içerisinden tüm dünyaya yayıldığını söyleyebileceğimiz purolar fiyat skalası geniş tütün ürünleridir. Yani ortalama bir rakam vermek son derece zordur. Ancak bir çok bütçeye göre puro bulabileceğinizi de söyleyebiliriz.

Puro Yakım  Aşaması Zor mudur?

Puro çakmağı aracılığıyla yakılan puro her ne kadar zor olmasa da sigara gibi yakılmaya çalışırsa zor gelecektir. Çünkü yakım aşamasında dikkat edilmesi gereken bazı kısımlar vardır. Zaten aksesuarlarını almak da bu nedenle önemlidir. Çünkü öncesinde puronun uç kısımı deliklerle açılır ve eşit derecede kesildikten sonra çakmak kullanılarak yakılır. Yakarken puronun ağızda durmaması gerektiğini bilmelisiniz.

Puro Çakmaklarını Kullanmak Ne Kadar Gereklidir?

Puro çakmaklarını kullanmak keyifli bir şekilde içim yaşamak ve doğru yakmak için önemlidir. Aksi takdirde ateş oranı çok yüksek çakmaklar puro tütününün yanmasına neden olur ve bu da ağızda acı bir tat bırakabilir. Kömürleşmesini istemiyorsanız puro çakmağı mutlaka almalı ve kurallarına göre yakımı öğrenmelisiniz. Ancak bu sayede gerçek bir puro içim deneyimi yaşamış olacak ve keyif alacaksınız.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: