Web sitemize hoşgeldiniz.

Puro Çakmağı Setleri

Puro çakmaklarının satışlarının puro çakmağı seti olarak yapıldığını görürsünüz. Dilerseniz tek tek çakmak almak, dilerseniz de direkt olarak set halinde çakmak almak hakkınızı kullanabilirsiniz. Çakmakların set halinde satılması, sizin için daha avantajlı olabilir. Puro için gerekli olan diğer aksesuarlar da içinde olacaktır. Bu şekilde hem daha uygun fiyatlı şekilde istediğiniz çakmağı almanız hem de farklı ürünleri de elde etmeniz mümkündür. Seçiminizi kişisel tercihlerinizi göz önünde bulundurarak yapma şansınız, çeşitliliğin çok olmasından kaynaklı vardır.

Puro Çakmaklarının Özellikleri Nelerdir?

Setlerin içinde bulunan puro çakmakları, diğer çakmaklarda farklı olarak bazı özellikler taşır. Bu özellikler ilk olarak puroyu yakmanız için alevin çok daha uygun olmasıdır. Bu şekilde yanma kolaylığı sunuyor olması, puro kullanan kişilerin özellikle bu çakmakları tercih etmesini sağlar.

Önemli özellik, çakmağın ayarlanabilen aleve sahip olması. Bu şekilde kişinin kalın puro yakması uzun alevle, ince puro yakması ise kısık alevle olabilir. İstediğiniz gibi ayarlayabiliyor olmak, size bu avantajı sunar.

Aldığınız çakmağın alevinin jet alev olması da söz konusudur. Çakmak çeşitlerine baktığınızda alev seçeneklerinin olduğunu göreceksiniz. Jet alev, yandığı anda dik bir şekilde duran alev anlamına geliyor. Bu aleve sahip olan çakmaklar arasından puro çakmağı seçiminizi yapabilirsiniz.

Puro Çakmaklarının Çeşitleri Nelerdir?

Puro çakmaklarının çeşitlerinin özelliklere göre farklılaştığı aşikar. Ancak aynı özelliklerin bulunduğu; fakat farklı markaların olduğu çakmakların olduğunu da göreceksiniz. Aldığınız puro çakmağını sorun yaşamadan kullanmak için kaliteli olanlarını tercih edebilirsiniz. Kullanılan malzeme, markaya göre değişecek. Alev çeşidi, biçimsel farklar göz önünde bulundurulup, çakmak seçiminizi yapabilirsiniz. Puro çakmakları ile puronuzu yakmak çok daha kolay olacağından, onlarca çeşit arasından sizin için uygun olan çakmağı seçerek, temin edebilirsiniz.

-Fiyatlar

Çakmaklar için sunulan fiyatlar farklı farklıdır. Bu durumun nedeni hem markaların hem de özelliklerin değişime uğruyor olmasındandır. Fiyata göre seçim yapma imkanınız hem pahalı puro çakmalarının hem de ucuz puro çakmaklarının olması ile mümkündür. İstediğiniz çakmağı seçerek, internet üzerinden alışını gerçekleştirebilirsiniz. Çakmağınızı dilediğiniz gibi kullanın.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: