Web sitemize hoşgeldiniz.

Puro Çakmakları ile Keyifli Puro İçimlerinden Kendinizi Mahrum Etmeyin

Puro içmenin getireceği hazlar ve deneyimler, kişiden kişiye farklılık gösterir. Puronun verdiği o lezzetin kaybolmaması içinde kullanılacak olan puro çakmakları her zaman önemli vardır. Böylece puro yandıktan sonra kendine has olan aroması kaybolmadan en iyi şekilde tüketilerek, güzel bir damak tadını da sizde bırakacaktır. Bu yüzden iyi bir kalitede çakmak kullanmak, puronuzu tüketmeniz anlamında size güzel deneyimler sağlar. Keyfiniz bozulmadan her yerde yakabileceğiniz ve kolay taşınabilir olan ürünler, kaliteli gövde ve alev dayanımları etkilerini de sağlayarak memnun etmektedir.

Vertigo Blaster Marka Metalik Silver (Gümüş) Mat 3’lü Torch Pürmüz Alevli Çakmak

Keyfinizin bozulmadan bir puro içme keyfinden mahrum olmamak adına bu ürün ön olana çıkar. Birinci sınıf malzemeden üretilen ürün, paslanmaz kromdan oluşan metal gövdeye sahiptir. Uzun ömürlü olmasındaki en temel noktalarından bir tanesi de budur. Puro çakmakları arasında hediye olarak bile alındığında, sizi her zaman hatırlayacak uzun vadeli bir hediye almış olursunuz. Böylece verilen paranın karşılığı da verilmiş olunacaktır. Ürün test edilmiş ve kalitesi de bu sayede teyit edilmiştir. Aynı zamanda kendi içerisinde puro içme kolaylığını sağlayacak bazı işlevsel özelliklerinin de bulunduğunu görebiliyoruz.

Ürünün Genel Özelikleri Nelerdir?

Ürün kendi içerisinde 8 mm çapında olan puro deliciye sahiptir. Böylece puronuzu içmeden önce ayarlamasını yapabileceğiniz ve ardından yakabileceğiniz bir çakmak özelliğini barındırır. Var olan işlevsellik size epey iyi bir içim olanağını etkili bir biçimde sunacaktır. Aynı zamanda ürünün elektronik ateşleme sistemi mevcuttur. Ateş gücünün yüksek olması, en kalın ve büyük puroların bile kolaylıkla yakılmasını sağlar. Bu puro çakmağı alevin ısısının 2500 dereceye kadar çıkması da bunu net olarak göstermektedir.

Çakmağın Diğer Önemli Özellikleri Neler?

Ürün yine birçok açıdan kendini farklı özelliklerle gösterir. 3’lü pürmüz ateşine sahip olmasının yanı sıra, eğer gazı biterse tekrar doldurarak kullanmaya devam edebilirsiniz. Onca özelliği arasında elbette ki rüzgarda ya da farklı hava koşullarında rahatlıkla yanabilme özelliği de bulunmaktadır. Bunlarla beraber çakmağın %100 orijinallik garantisi olmakla beraber, genişliği 4 santim ve yüksekliği 8 santim olarak kolayca taşınabilme olanağına da sahiptir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: