Web sitemize hoşgeldiniz.

Puronuzu Yakarken En Ufak Bile Sorun Yaşatmayan Puro Çakmakları

Puroların korunması gereken bir aroması ve tütün etkisi vardır. Bunun en iyi şekilde hissedilebilmesi için puronun çok iyi şekilde yakılabilmesi gerekir. Kalın ve büyük puro modellerinde ise alevi çok net ve keskin şekilde verebilen puro çakmakları, istenilen beklentiyi karşılayacaktır. Böylece en rahat şekilde puro içme zevkinin yaşanarak, istenilen şekilde tüketimin sağlanabileceğini de rahatlıkla söylemek mümkündür. Birçok pürmüz alevine sahip olan çakmak modelleri bulunur. Markalar buna göre modeller üreterek, kullanıcıların zevk ve ihtiyaçlarına göre çeşitli tasarımlar geliştirmektedirler.

Vertigo Metalik Silver Mat Renginde 2’li Tourch Pürmüz Alevli Puro Çakmağı

2’lü pürmüz alevine sahip olan ürün, puronun yakılmasını son derece iyi derecede sağlayan sisteme sahiptir. Manyetölü ateşleme sistemini de barındırmasının yanı sıra, alevlerinde farklı renk tonlamaları hakimdir. İki farklı alev ile eşit düzeyde puronuzu yakarak, içmeye başlayabilirsiniz. Puro çakmakları arasında ilgili ürünün kalitesi, üretimiyle gelir. Üretim aşamalarında 1. Sınıf malzeme bulunmakla beraber ürünün %100 orijinallik güvencesi de bulunur. Aynı zamanda kalitesine bir büyük etkisi ise paslanmayan gövde yapısının krom ile üretilmesiyle devam eder. Tüm hepsi birleştiğinde puro çakmağının ne kadar farklı fonksiyonel özelliklere ve işleve sahip olduğu da anlaşılıyor.

Ürünün Genel Özellikleri Nelerdir?

Ürün gaz ile çalışır ve gazı bittiğinde ise doldurabilirsiniz. Ayrıca gazın miktarını da ayarlama imkanınız yine ürünün kendi içerisinde bulunmaktadır. Rüzgarda ve soğuk havalarda sönmeden rahatlıkla yanabilmektedir. Bunlarla beraber ürün 83 gram ağırlığa sahiptir ve yüksekliği 8 santimdir. Genişliği ise 3,5 santim olarak üretilmiştir. Silver rengi dışında siyah renginde ve metalik siyah renklerin de ürünü satın alabilirsiniz. Özel kılıfı ile teslim edilmektedir.

Erkeklere Ne Hediye Alacağım Derdinden Kurtulun

Eğer çevrenizde sigara içen ya da puro için bir yakınınız varsa, onlar için puro çakmağı hediye edebilirsiniz. Bu tür çakmaklar, uzun süreli kullanımı olan ve ele geldiğinde kalitesini her açıdan yansıtan donanımlara sahiptir. Unutulmaz bir hediyeyi çevrenizde değer verdiklerinize almak için puro çakmağı alarak, güzel hisleri paylaşabilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: