Web sitemize hoşgeldiniz.

Pürmüz Alevli Puro Çakmakları Yüksek Verimli Puro içimi Sunuyor

Tütünü tüketmeyi seven ve bunu puro yolu ile yapanlar için çakmakların kalitesi her zaman önemlidir. Puronun verdiği deneyim ve hazlar farklı olduğundan buna yakışır şekilde puro çakmakları kullanılmalıdır. Pürmüz alevlerine sahip olan ve 2500 dereceye kadar çıkabilen iyi kalitedeki çakmaklar, puronun hiçbir aromasının bozulmadan yanmasını sağlayacaktır. Böylece çok kolay bir şekilde yakım olanağına sahip olarak, puronuzu her zaman istenildiği şekilde tüketebilme imkanını sizlere vermektedir. Birçok farklı modeller bulunmakla beraber, markalara göre de bir çakmağın işlevsel özelliklerinde farklılıklar olabiliyor.

Vertigo Injector Kırmızı Mat Rengindeki 4’lü Torch Pürmüz Alevli Puro Çakmağı

Görsel etkisi, şık ve kaliteli yansıması ile kendini gösteren bir ürün olmaktadır. Aynı zamanda 1. Sınıf malzeme ile üretilmesinden dolayı, kalitesi ve uzun ömürlü yapısı ile de dikkat çekmektedir. 4’lü pürmüz alevine sahip olması, bu çakmağın ısı derecesini 3000 dereceye kadar çıkarmasına da yardımcı oluyor. Bu sayede epey iyi bir ısı etkisine sahip olarak, en kalın purolarınızı bile rahatlıkla yakabileceğiniz bir çakmak modeli olmaktadır. Tabi bunların yanı sıra puro çakmakları içinde bu ürün, soğuk havalarda ve rüzgarlı havalarda bile en ufak bir sorun olmadan yanacak ve beklentinizi her açıdan da karşılayacaktır.

Ürünün Genel Özellikleri Nelerdir?

Puronun tüketilmesi için birçok donanımı barındıran ürün, gaz ile çalışmakta ve bittiğinde yeniden doldurulabilir. Bununla beraber, 8 mm ebatlarında puro delici de bu puro çakmağı alt tabasına yer alır. Puronuzu delmek ve gerekli ayarlamaları yakmak istediğinizde bu puro delicisini kullanabilirsiniz. Son derece emniyetli olan ürün, kapak kısmının açılmasından sonra kullanılmaktadır. 7 santim uzunluk, 4 santim genişlik ve 65 gram ağırlığı bularak çok pratik bir kullanım sağlar.

Vertigo Injertor Çakmak Modelinin Farklı Renkleri Var mı?

Siyah ya da mavi mat renklerinde de yukarıdaki özelliklerin aynısını taşıyan seçenekleri vardır. Kırmızı rengi, siyah ve mavi tonlarında olan bu çakmak, uzun ömürlü bir kullanım isteyenler içinde oldukça idealdir. İsterseniz sevdiklerinize hediye etmek içinde satın alabilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: