Web sitemize hoşgeldiniz.

Tasarımı ve Kalitesiyle Etkileyen Puro Çakmağını Gördünüz mü?

Puronun içim keyfi için bir takım unsurlar toplanmalıdır. Bunların her biri puro delici ya da makasının yanı sıra, en son yakılmasını sağlayan puro çakmakları ile meydana gelir. Zaten havası olan puronuzu aynı zamanda yine havalı ve etkileyen çakmak ile yaktığınızda baya bir geri dönüşüm sağlayabilirsiniz. Burada önemli olan doğrudan görsel algıyı vermek ve kaliteli bir çakmak kullanarak, kendinizi de mutlu etmektir. Böylece hava şartlarına göre her zaman tek bir eylemde bulunarak, puronuzu çok rahat bir şekilde yakabilirsiniz.

Vertigo Mustang 3’lü Metalik Torch Pürmüz Alevine Sahip Puro Çakmağı

Gerçek anlamda etkileyici bir görsel tasarımı olan ve paslanmaz kromdan üretilen bu çakmak, puro çakmakları arasında kendini öne çıkarır. Dayanıklı olması ve birinci sınıf olan malzemelerden üretilmesi, alınacak verimin doğrudan da habercisidir. Gaz ya da bütan yakıtı ile çalışmakta olan ürünün en net özellikleri arasında gaz ayarını kontrol edebileceğiniz mekanizmasının bulunmasıdır. Ayrıca gaz biterse, ona yeni gaz eklemesi yaparak, çakmağı sorunsuz olarak kullanmaya devam edebilmenizi sağlar. Pürmüz alevi 3’lü şekilde yanmakla beraber, alevin ısısının 3000 dereceyi bulması da çakmağın en etkili özellikleri arasında yerini alır.

Ürünün Genel Özelikleri Nelerdir?

Alevin ısısının yüksek olmasının en iyi avantajı, puronuzun boyutuna göre epey iyi bir yakım almanız olacaktır. Tütünün kalitesi ve aroması da bozulmayacak, puro içme deneyimi size en iyi şekilde sağlar. Aynı zamanda puro çakmağı ürün %100 olarak orijinallik güvencesine sahiptir. Metalik renginin yanı sıra doğrudan siyah renkte olan modelleri de bulunmaktadır. 97 gram ağırlığında olan ürün, 3,5 genişlik ve 7 santim uzunluğa sahip olarak, kendini ön plana çıkararak istenilen beklentiyi karşılamaktadır.

Neden İyi Bir Çakmak Almalıyım?

Puro yakımlarında normal bir çakmak kullanmak, puronun uzun süre yanmamasına ya da yanarken var olan lezzetinin kaybolmasına neden olabilir. Ayrıca rüzgarlı havalarda ad istenildiği gibi yanmayıp söneceğinden tam bir eziyet hali olacaktır. Tam da bu sebepten ötürü kaliteli bir ürünü almak hem fiyat açısından hem de performansı açısından sizi tatmin edecektir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: