Web sitemize hoşgeldiniz.

Sevgililer Gününde Hediyeniz Puro Çakmağı Olsun

Sevgililer günü için hazırlıklara şimdiden başladıysanız ve ilginizi çekecek bir hediye bulmakta zorlanıyorsanız bunun için puro çakmakları size farklı gelecek bir hediye olabilir. Üstelik puro ve benzeri ürünler sadece kadınlara ya da sadece erkeklere yönelik bir hediye değildir. Eğer tütün ürünleri seven bir sevgiliniz varsa kolaylıkla puroyu ona sevdirebilir ve puro aksesuarları alarak onu mutlu edebilirsiniz. Üstelik bir çok puro aksesuarı bir ömür boyu saklanabilecek hediyeler olduğu için kalıcı olacak ve sevgiliniz bunlara baktıkça da sizi hatırlayacaktır.

Puro Çakmağı Kullanımı Önemli midir?

Puro çakmağı kullanımı son derece önemlidir çünkü purodan yaşayacağınız hazzı tam olarak almak istiyorsanız yapmanız gereken doğru aksesuarlarıyla birlikte kullanmaktır. Çünkü purolar sadece sigara içmek gibi algılanmamalıdır ve belli bir adabı olduğunu da bilmeniz gerekir. Yani gerekli olan ritüelleri yerine getirmeli ve bunlara uygun bir şekilde puronuzu yakmalısınız. Ayrıca bu çakmak puronun doğru ısıyla alev almasını sağlayacak ve tütüne de zarar vermeden içmenizi sağlayacaktır. Puro çakmağı kullanırken puroyu elinizde tutmaya da özen göstermelisiniz.

Puro Nedir ve Nasıl Üretilir?

Puro ilk kez Küba içerisinde üretilen ve sonrasında da tüm dünyaya yayılan son derece keyifli bir tütün ürünüdür. Üretimi için uğraşlı bir süreç olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca üretilirken tütün yapraklarının özenle seçildiğini de söyleyebiliriz. Yıkanma ve kurutma işlemi tütünün en önemli aşamasıdır ve kurutması ne kadar uzun sürerse tütün de o kadar kaliteli olacağı için fiyat anlamında da farkedecektir.

Puro Pahalı mıdır ve Nereden Alınır?

Purolar az önce de bahsettiğimiz gibi tütün kalitesine göre değişmektedir ve tütün ne kadar kaliteli olursa fiyat da o kadar artmaktadır. Fiyat olarak ne kadar bütçeniz varsa o fiyat aralığında puro bakmanız gerekir. Yoksa purolar için ortalama bir fiyat söylemek pek mümkün değildir. Tanesine binlerce dolar vereceğiniz purolar olduğu gibi sadece bir kaç dolara alabileceğiniz puro çeşitleri de bulunabilir. Bunları tobacco shoplardan satın alabilir ve internetten sipariş vererek de alabilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: