Web sitemize hoşgeldiniz.

Hediyelik Eşya

Birbirimizi mutlu etmek adına sürekli hediye alan insanlarız. Herkes için alınabilecek hediyelik mevcuttur. Bunun dışında özel günler için de üretilen farklı ve değişik tasarım ürünler bulunmaktadır. Son dönemlerde kişiye özel hediyeler oldukça popüler olmuştur.

Etkileyici Kadın Hediyeleri

Kadınları mutlu etmek kadar şaşırtmak ve etkilemekte önemlidir. Bunları sevgiliye ucuz hediyelik aldığınızda gerçekleştiremeyeceğinizi düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Sevgiliniz için nitekim en güzel ve romantik hediyeler arasında görülen kar küreleri hiç zorlanmadan alabileceğiniz ve her yerde bulabileceğiniz bir hediyedir. Bu kar küresi sizi üşütmeyecek baktıkça içinizi ısıtacak olan samimi bir hediyedir.

Bunun dışında anneniz için anneler günü hediyesi olarak birbirinden farklı desenlere, renklere ve kokulara sahip olan mum çeşitleri satın alabilirsiniz. Özellikle de kokulu mumlar dekor amaçlı çok kullanılmaktadırlar.

Tabi ki de bunlarla sınırlı değildir evin atmosferini değiştirmek amaçlı annenize ya da sevgilinize fark etmez tütsü kokuları alabilirsiniz.

Kadınların bir diğer sevdiği ve dikkatini çeken ahşap hediyelik eşyalardır.

Etkileyici Erkek Hediyeleri

Kadınlar kadar hediye konusuna değer vermeseler de hediye alınması herkesi mutlu eder ve etkiler. Peki erkekleri etkilemek için neler alabilirsiniz bu konuya bir bakalım.

Sigara Kullanan Erkekler İçin: Bir erkek sigara içiyorsa ya bir paket sigara alıp esprili bir hediye vermiş olabilirsiniz ya da sigara ile ilgili alabileceğiniz bir çok hediye bulunmaktadır.

 • Sigara tabakası: Birçok insanın severek kullandığı bir üründür. Her zevke ve tarza uygun desenleri ve modelleri vardır. Alabileceğiniz hediyeler arasındadır.
 • Tütün çantası: Tütün tercih eden ve sarma sigara kullanan insanlara alınabilir en güzel hediyelerdendir.
 • Zippo çakmak: en güzel sigara aksesuarıdır kesinlikle. Herkes sahip olmak ister. Düşünmeden alınabilir hediyelerden biridir.
 • Sigara sarma makinesi: Sarma sigaraya sürekli para veren arkadaşınızı bu zahmetten kurtararak bir makine alabilirsiniz. Şimdi kendi yapsın ve içsin dursun.
 • Puro: Puro sevenlere ya da daha önce hiç kullanmayıp merak edenlere alınabilecek olan değişik bir hediyedir.
 • Puro çakmağı: Eğer hediye olarak puro aldıysanız Puro çakmağı da alarak tamamlayıcı bir etki yaratabilirsiniz.
 • Pipo: Pipo tamamen zevk ve tarz meselesidir. Pipo kullanmadan yapamayan insanlar bile vardır. Çok şık ahşaptan ya da lüle taşından yapılma pipolar alabilirsiniz.
 • Pipo aksesuarları: Sadece pipo almakla olmaz diyorsanız pipoyu almışken yanında pipo aksesuarlarını da almanız gerekmektedir.
 • Sigara aksesuarları: Birçok sigara aksesuarı vardır. En sevdiklerinden ya da en çok kullandıklarından oluşan bir hediye kutusu yapabilirsiniz
 • Tütün kesesi: Tütün kullananlar için ideal bir hediyedir.

Alınabilecek Diğer Hediyeler

Bu listeyi daha birçok şekilde uzatabiliriz. Kişinin neyi sevdiğini biliyorsanız hiç araştırma yapmadan bile kolayca bulabilirsiniz. Hoş olacağını düşündüğümüz diğer hediyelere bir bakalım.

Kanyak matarası: Kanyak içmeyi seven bir erkeğe tarzına uygun desenli bir kanyak matarası alın ve gerisini düşünmeyin. Mutlu olacaktır.

Hediyelik eşya erkek konusunda hala kafanız karışık ve karar veremiyorsanız sizler için birkaç önerimiz daha bulunmaktadır.

 • Bong: Alınılabilir bir diğer hediye seçeneğidir. İnternetten açıp baktığınızda ve bong satın al yazarak araştırdığınızda daha çok bilgi sahibi olabilirsiniz.
 • İçki matarası: içki içen birine içki, kadeh ya da içki matarası alınır. Bu nedenle almaktan çekinmeyiniz.
 • Gaz lambası: mumlar kadar romantik bir ortam yaratan ve insanı geçmişe götüren gaz lambaları şık ve sevimli görüntüsü ile ev dekorasyonu için çok ideal bir hediyedir.
 • Kupa bardak çeşitleri: Eğer sevgilinize alacaksanız resminizin baskısının olacağı bir kupa bardak yaptırabilirsiniz. Ya da kişiye özel üzerinde mesleği ve adının yazdığı ürünler tercih edebilirsiniz.
 • Buhurdanlık: Tütsü sevenler için alınabilecek alternatif hediye seçeneklerindendir.

Gördüğünüz gibi hediyelik eşya satın al dediğimizde karşımıza bir sürü seçenek çıktı ve bunlar daha da fazladır. Tercihler tamamen size kalmıştır. Ancak bu hediyeleri aldığınız da mutlu olmayacak ya da kullanmayacak kişi yoktur. Çünkü tamamen ihtiyaçlar doğrultusunda alınan ya da hazırlanan hediyelerdir. Ne kadar değer verdiğinizi ya da ne kadar iyi tanıdığınızı en iyi hediyelerle anlatabilirsiniz. O yüzden değer verdiğiniz ama hakkında çok bilgi sahibi olmadığınız birine birkaç özelliğini bilerek de sevebileceği bu tarz basit ama etkili hediyeler alabilirsiniz.

Etiketler:

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: