Web sitemize hoşgeldiniz.

Akıllı Ev Teknolojisi

Akıllı ev teknolojisi aracılığı ile tüm ev ihtiyaçlarınızı tek bir tuş aracılığı ile halletmenin tam zamanı. Otomatik alt yapı halinde sistemli bir halde çalışan akıllı ev teknolojisi akıllı kontrol aracılığı ile idare edilmektedir. Aydınlatma, ısıtıcı ve sistemlerini sadece bir tablet ya da belli bir sisteme dâhil edilen internetli telefon aracılığı ile halederek tüm zamanınızı kendinize ayırabilirsiniz. Akıllı ev teknolojisinin vazgeçilmez unsurları arsında yer alan güvenlik kavramı şimdi en üst seviyeye sahip hizmetler aracılığı ile sunuluyor.

Mekânınızda sağlayacağınız güvenliği servera ihtiyaç duymadan kısa zaman zarfı içinde işleme alabilirsiniz. Akıllı ev teknolojisi sayesinde mekânınıza kurduğunuz güvenlik kameralarını internet aracılığı ile izleyerek istediğiniz sonucu alabilirsiniz. Akıllı ev teknolojisinin vazgeçilmezi olan a Diaphone sistemi ise şimdi yeni özellikler aracılığı ile yenileyerek sisteme yeni bir alt yapı getiriyor. Mekanınızda kullanacağınız a Diaphone yazılım özelliği ile çalışmaktadır. Aynı kullanım alanına sahip ünitelerden çalışma olanağı sağlayan a Diaphone paslanmaz özelliğe sahiptir. Birbirinden farklı temalara sahip olan a Diaphone mekânın zilini çalan kişilerin fotoğrafını çekerek kayıt altına almaktadır. Bu sistem sayesinde zilinizi çalan kişinin fotoğrafı anında mail yoluyla size ulaşacaktır.

Kamera kontrol sistemi dâhilinde çalışan a Diaphone aracılığı ile sizlerde evinize gelen misafirleri anında görme fırsatı yakalayabilirsiniz. Akıllı ev teknolojisinde sıklıkla başvurulan konulardan biri de  a Pipecam teknolojisidir. Pipecam teknolojisi aracılığı ile evinizde meydana gelen su kaçağını anında tespit edebilirsiniz. Gelişmiş altyapı aracılığı ile desteklenen a Pipecam sahip olduğu çekil platformlu sustalı kablo aracılığı ile borunun iç kısmına yerleştirilebilir. Kısa zaman zarfını hedef alan a Pipecam teknolojisi ile su kaçağı problemini çözüme kavuşturabilirsiniz.  Akıllı ev teknolojisinin vazgeçilmez enleri arasında yer alan çok bölgeli müzik aletleri ise kullanıcısına evdeki tüm müzik aletlerini tek bir kaynaktan yönetme fırsatı tanıyor. Evinizin tüm odalarına sistem dahilinde müzik dinleme fırsatı sağlayan çok bölgeli müzik aletleri tuş takımları aracılığı ile desteklenerek sadeleşiyor. Akıllı ev teknolojisi içinde yer alan bu sistem özel müzik arşivi aracılığı ile kullanıcısın birinci sınıf kalitede hizmet sağlıyor.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: