Web sitemize hoşgeldiniz.

Flört Eden Kadınların Davranışları

26 Haziran 2018

Artık günümüzde görücü usulü tamamen olmasa da ortadan kalkmış durumdadır. Görücü usulünün ortadan kalkması ile birlikte flört dönemi de başlamış olmaktadır. Flört dönemi evlenmeden önce doğru adayı seçebilmek için geçirilen bir dönemdir. Bu dönem boyunca çiftler birbirlerini yakından tanımayı seçerek evlilik yoluna girmeyi amaçlamaktadır. Flört aşamanın başlaması genellikle bir hoşlantı ile birlikte gelişir. Kişiler birbirlerine karşı hoşlantı içerisindedir. Belli davranışlar göstererek birbirlerinden hoşlandıklarını belli ederler. Flört eden kadınların davranışları normal davranışlardan farklı olduğundan bunu anlamak oldukça kolaydır.

Flört Eden Kadınlar Nasıl Davranır?

  • Flört eden bir kadının davranışlarını anlayabilmek sizden hoşlandığını anlamak ile eş değerdir. Flört eden kadınlar ilk olarak kıyafetlerine ve bakımlarına ayrı bir özen göstermeye başlarlar. Özenli giyinerek ve güzel bir makyajla mutlaka dikkat çekeceklerdir. Sizin dikkatinizi de böyle çekmeye başlayacaklardır.
  • Flört eden kadınların davranışları oldukça belirgindir. Bir kadın sizinle flört ediyorsa mutlaka söylediklerinizi çok dikkatli dinleyecektir. Yaptığınız en kötü espriyi bile es geçmeyecektir. Böyle durumlarda kadınlarla yakından ilgilenerek flörtüne karşılık verebilirsiniz.
  • Flört eden kadınlar sizin yanınızda oldukça heyecanlı hareketler sergileyebilirler. Bu hareketler bazen sakarlık boyutuna varabilecektir. Bu durumda asla küçük düşürücü bir laf söylemeyiniz. Bu durum kadının size olan beğenisinden dolayı heyecanlanmasından kaynaklanır. Flört eden kadınlar saçlarıyla sık sık oynayacaktır. Bu gibi hareketler sizi yönlendirecektir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: