Web sitemize hoşgeldiniz.

En İyi Film Siteleri

20 Temmuz 2018

İnternet üzerinden film izlemek için tercih edilecek en iyi film sitesini bulmak size zaman kazandırır. Bazı film izleme siteleri yasal olmayan korsan çekimleri sunarken bazıları tamamen yasal olarak filmleri sitesinde izleyici ile paylaşmaktadır.

Sinemaya gidip devasa ekranda ve yüksek ses kalitesiyle film izlemek güzel bir aktivite olabilir. Ancak kendi evinizde keyifle yine en kaliteli görüntülerle film izlemek de mümkündür.

Bu iyi görüntü kalitesi, filmlerin yasal bir şekilde yayınlanması ve sitelerinalt yapılarının güçlü olmasına bağlıdır.

En İyi Film Siteleri 2018

En iyi film siteleri 2018 yılı içinde, en sistemli bir şekilde güncellenmiş olan siteler vardır. Bu sitelerin başında Amozon Prime sitesi gelmektedir. Oldukça geniş bir kategori listesi ve zengin film arşivi ile öne çıkmaktadır. Filmler arasındaki bazı seçenekler ücretli bazı seçenekler ücretsiz olarak yayınlanmaktadır.

Diğer bir film sitesi olan Hulu, geniş film arşivi ile öne çıkar. Birçok sitede bulunmayan filmleri bu sitede bulabilirsiniz. Ancak Hulu’da ücretli bir film izleme sitesidir.

Netflix de ücretli erişim sağlayan bir film sitesidir. Çok sayıda dizi ve filmlerin bulunduğu siteden orijinal içerikli yapıtlara da ulaşabilmeniz mümkündür.

Genellikle Hollywood filmleri içeriğinde barındıran iTunes, tüm başarılı Hollywood filmlerine kolayca ulaşımı sağlar.

Çok bilinen bir site olan YouTube aynı zamanda geniş film arşivi ve bol izleme seçenekleriyle oldukça başarılı bir sitedir. Sürekli güncellenen alt yapısı sayesinde en çok tavsiye edilen film siteleri arasındadır.

Popcornflix, sitesi daha çok her yerde aranan ama bulunamayan filmler için keşif kaynağıdır. Üstelik tamamen ücretsiz olarak erişim sağlar.

En iyi film sitesi forum sayfalarında da bahsedilen VUDU adlı bir film sitesidir. Tamamen ücretsiz olmasına rağmen oldukça kaliteli ve geniş bir arşive sahiptir.

Ücretsiz En İyi Film Siteleri

Hulu, YouTube siteleri tamamen ücretsiz ve en iyi film izlenilen sitelerdendir. Bunların yanında IMDB –The Internet Movies Database sitesi de ücretsiz erişim sağlar. Ve internette filmlerin veritabanı gibi bir açılıma sahiptir. OVGuide, en iyi film siteleri 2017 aramalarında da ilk sırada çıkan film sitelerinden biridir. En iyi film sitelerinin arşivlerindeki filmler yasal olarak paylaşılma hakkına sahip olan filmlerdir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: