Web sitemize hoşgeldiniz.

Didem Madak Mezarı Nerede ?

26 Temmuz 2018

Edebiyat tarihinin çiçekli ve anne şairi olarak bilinen Didem Madak, Edirnekapı Şehitliği İstanbul mezarlığına defnedildi. Henüz daha çok genç bir yaşta olan Didem Madak Şişli Camii’nde kılınan cenaze sonrasında sevdikleri tarafından uğurlandı. Didem Madak 24 Temmuz 2011 tarihinde hayata gözlerini yumdu. Sevdikleri tarafından ise daha çok Didem Madak mezarı nerede soruları soruldu. Didem Madak İstanbul’da henüz daha çok genç yaşında hem edebiyat dünyasını hem de sevdiklerini büyük bir hüzüne boğdu.

Didem Madak mezarına nasıl gidilir ?

Didem Madak sevdikleri tarafından büyük bir hüzünle 25 Temmuz 2011 tarihinde defnedilmiştir. Birçok şiir ve edebiyat eseri ile tanıması ile birlikte, aynı zamanda annesiz olarak da hayatını devam ettirmeye çalışmış olan Didem Madak Edirnekapı şehitliğine gömülmüştür birçok ünlü isme de  defnedildiği yer olan Didem Madak’ ın mezarı güllerle ve çiçeklerle donatıldı. Edirnekapı Mezarlığı; Topçular Mahallesi Türk Ermeni mezarlığı yolu üzerinde bulunmakta ve Eyüp ilçesine bağlı bir mezarlıktır. Didem Madak’ı ziyaret etmek isteyenler bu adres üzerinden onun mezarına ulaşabilirler.

Didem Madak nasıl öldü, ölüm sebebi nedir ?

Didem Madak ile ilgili en çok sorulan sorulardan bir tanesi de neden öldü sorusu olmuştur. Didem Madak 2 yıl önce tanısı konulan ve tedavisine başladığı kalın bağırsak kanseri ile mücadele ediyordu. Onun ölüm sebebi ise tam olarak bu sebepten olmuştur. Hastalığın kendisini artık çok ciddi boyutlarda ilerlemesiyle birlikte Didem Madak, yavaş yavaş bağışıklık fonksiyonlarını da kaybetti ve vücudu dirençsizleşti. Annesinin de buna benzer bir hastalıktan kaybetmiş olan Didem Madak, dayanamayarak hayatını kaybetti. Didem madak’ın mezarını ziyaret etmek isteyenler, Didem Madak mezarı nerede sorusunu aratmışlardır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: