Web sitemize hoşgeldiniz.

En İyi Nargile Takımı

29 Temmuz 2018

En iyi nargile takımı arıyorsanız mutlaka bazı özelliklerini bilmeniz gerekiyor. BU özellikler sizin alacağınız nargile takımı için uzun süreli kullanım sağlayacak niteliklerdir. Nargiler takımlarının bir çok çeşidi bulunmaktadır.

Cam nargile, konya nargile bu çeşitlerden ikisidir. İsteğinize göre ve zevkinize uygun olan nargile takımını bulmak için mutlaka kullanıcı yorumlarını takip etmelisiniz. Nargile tütünü farklı aromalardadır. Kivi, karpuz, mandalina, kavun, çilek, yeşil üzüm aromaları nargile tütünü çeşitleridir.

En İyi  Nargile Takımı Nasıl Olmalıdır?

En iyi nargile takımı nasıl olmalıdır? Sorusuna yanıt vermeden önce özellike nargile parçalarından başlamak gerekir.

Nargilenin marpuc bölümü mutlaka plastik, koku ve tatları kendi üzerine almayan bir malzemeden olmalıdır. Eskiden marpuc bölümünün deriden olması tavsiye edilirmiş fakat bu oldukça yanlış bir durumdur. Deri kokuları ve tatları mutlaka içine çekeceği için ileriki kullanımlarda bu sizi rahatsız edecektir. Genellikle food grade denilen bir malzeme marpuc için kullanılır. Nargilenin serleri ve lüle kısımları da cam olmalıdır. Dünyadaki en zararsız malzeme camdır. Temizliği açısından ve tat koku içine almaması açısından nargile gövdesinin de cam olması en doğru seçenektir.

Nargile kömürü seçmek için en kaliteli olanını tercih etmelisiniz. Seçilen kömürün ateşi tutma özelliği en yüksek seviyede olmalı ve kömür yandıktan sonra en yüksek sıcaklığını koruyabilmelidir. Kömürün mutlaka dumansız olanı tercih edilmelidir. Yoksa kömürün dumanı tütüne kendi tadını katmış olacak ve tütünün de tadını bozacaktır.

Kömür için kaliteli meşe veya hindistancevizi kabuğu kömürleri kullanılması daha iyi sonuç verecektir.

En İyi Nargile Takımı Markaları ve Fiyatları

En iyi nargile markası dünya çapında Duman markası olarak bilinmektedir. Aynı şekilde  sipsi markası olarak da Saylı markası ön plana çıkmaktadır. En iyi nargile kömürü de Firex marka olarak bilinmektedir. En iyi nargile takımı için kaliteli malzemelerin ve kaliteli nargilenin kullanılması sağlık açısından daha olumlu olacaktır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: