Web sitemize hoşgeldiniz.

Az Kişi Tarafından Bilinen Tatil Yerleri

1 Ağustos 2018

Çok az kişi tarafından bilinen tatil yerleri uygun fiyatlı olduğu gibi, yoğun bir kalabalığa sahip değildir. Rahat ve huzurlu bir tatil yapmak isteyenler tarafından bu nedenle tercih edilirler.

Az Bilinen Tatil Yerleri

  • İzmir / Özdere: İzmir’in az bilinen bir tatil bölgesi olan Özdere, özellikle de son yıllarda çok az turist nedeniyle oldukça sakin bir yapıya sahiptir. Şehirde diğer tatil beldelerine kıyasla adı duyulmadığı için, hiçbir zaman yoğunluk yaşanmaz.
  • Edirne / Erikli: Edirne’nin Erikli ilçesinde özellikle de her yıl on binlerce kişiye rastlamak mümkün değildir. İstanbul’a son derece yakın olmasına ve güzel bir plajı olmasına rağmen, çok kalabalık bir bölge olmaması dikkat çekiyor.
  • Balıkesir / Kapıdağ Yarımadası: Balıkesir’de özellikle denizin birkaç metre yakınına kadar tarlaların bulunduğu ilginç bir bölgedir. Kamp yeri, otel bölgesi veya plaj oluşturulması yerine, küçük bir alanın tatil için değerlendirilmesi mümkün oluyor.
  • Muğla / Akyaka: Muğla’da sadece Bodrum’da değil, Akyaka ilçesinde de son derece güzel bir tatil geçirebilirsiniz. Yoğun olmaması, Bodrum kadar güzel bir bölge olması nedeniyle son derece güzel bir beldedir. Tatil yerleri seçilirken, özel olarak ekonomik bir tatil yapılması mümkün oluyor.
  • İzmir / Gümüldür: İzmir’de tatil yapmak isteyenler tarafından dahi bilinmeyen beldeler arasında Gümüldür bulunuyor. Sadece ünlenmiş olan bölgelerin biliniyor olması nedeniyle, özellikle İzmir’in Gümüldür beldesi her zaman için sakin bir yapıya sahip oluyor.

Yaz Tatili İçin Uygun Yerler: İzmir, Muğla, Edirne, Gümüşhane gibi pek çok şehirde yaz tatili yapmak mümkündür. Hem uygun fiyatlarla oluşturulan turistik bölgelere sahip olmaları hem de yoğun ilgi görmemeleri nedeniyle dikkat çekiyorlar. Yaz tatili için uygun olacağı belirtilen tüm beldelerde direkt olarak tatil yapısına göre hizmet veriliyor.

Her yıl on binlerce kişinin gittiği ilçelere kıyasla, çok daha düşük bir turist sayısına sahipler. Çanakkale ve Aydın gibi şehirlerde de oldukça güzel bir tatil süreci geçirmek mümkün oluyor. Tarihi güzellikler, turistik güzellikler de az kişi tarafından bilinen tatil yerleri için önem teşkil ediyor

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: