Web sitemize hoşgeldiniz.

Doğal Kür İle Selülitleri Yok Edin

Kadınların en önemli problemlerinin başında selülit gelir. Selülitler, özellikle estetik açıdan sıkıntı oluşturur. Bu tip bir soruna sahip olan kişiler, yaz ayının gelmesini hiç istemezler. Çünkü rahat rahat bikini, şort ya da mayo giymek çok zor bir hale gelir. Bundan dolayı problem ile etkili bir şekilde mücadele etmek gerekir. Selülitleri Yok Eden Doğal Kür Tarifi sayesinde, hayatınızı kabusa çeviren problemden kurtulabilirsiniz.

Selülitlerden Kurtulun

Yaz aylarında tatile gidenler, selülit problemi olduğu içi mayo ya da bikini giymek istemezler. Çünkü selülitler, böyle bir durumun önüne geçer. Ancak hazırlanacak olan kür sayesinde bu problemden kurtulmanız hiç de zor değildir.

Gerekli Malzemeler: Kür için mutlak kahve çekirdeği kullanmalısınız. Bunun yanı sıra 1 adet patates de hazırlanmalıdır. Buna ek olarak Hindistan cevizi yağı da hazır olmalıdır.

Tarifi: Selülitlerden kurtulmak için hazırlayacağınız bu kür, kiloya göre değişiklik gösterir. Böyle bir probleme sahip kişiler, 50 ile 70 arasında bir ağırlığa sahipse,ilk olarak dört yemek kaşığı dolusu kadar kahve çekirdeğini havan içinde dövmelidir. Bu şekilde kahve çekirdeklerinin toz haline getirilmesi gerekir. Bunun sonrasında ise Hindistan cevizi yağı eklenmelidir. Son olarak rendelenmiş bir adet patates ile su da koyulmalıdır. Daha fazla kiloya sahip olan kişiler ise bu miktarların üzerine orantılı bir biçimde çıkabilirler.

Diğer aşamada yapılacak olan şey ise malzemeleri karıştırmaktır. Krem şeklinde olan karışımız, daha sonra problemin olduğu bölgeye sürülmelidir. Bunu yaparken kesinlikle masaj da uygulamalısınız. Masaj ise aşağıdan başlayarak yukarıya doğru gitmelidir. Streç film ile sarıp, 25 dakika kadar beklemek gerekiyor. Bu süre bittikten sonra ise ılık su ile bu bölgeyi yıkamak yeterlidir. Mevcut karışımın iki hafta boyunca aralıksız bir biçimde uygulanması şart. Selülitleri Yok Eden Doğal Kür Tarifi sayesinde çok sıkı bir görünüme kavuşmanız mümkündür.

Beslenmeye Dikkat Edin

Selülitlerden kurtulmanın yolları arasında beslenme de yer alır. Beslenmeye önem vermeli ve buna göre doğal olarak yeme ihtiyacını karşılamalısınız. Bu şekilde selülit oluşumunun önüne geçmek mümkündür.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: