Web sitemize hoşgeldiniz.

Burca Göre Dekorasyon, Burçlara Göre Dekorasyon Önerileri

Dünya üzerinde bulunan bütün burçların kendine göre bir dekorasyon tarzının olduğunu söylemek mümkündür. Ayrıca bu burçların özellikleri de birbirinden farklıdır ve bazı yönleri bir miktarda ön plana çıkabilir. Örneğin kovalar, çok daha fazla enerji ve aynı zamanda yaratıcı iken; Koçlar çok daha sinirli ve aslanlarda Narsist olabilir. Bu nedenle burçların kendilerine ait özelliklerine göre çeşitli dekorasyon farklılıkları da ortaya çıkmaktadır. Bu dekorasyon farklılıkları ise burçların kendisini hangi dekorasyonda daha iyi hissettiğine göre değişkenlik kazanabilir. Ayrıca burca göre dekorasyon yaparken renkler de son derece önemlidir.

Aslan ve koç burcuna göre yapılacak dekorasyon

Aslan burcunun en önemli özelliklerinden bir tanesi de kendisini aşırı derecede beğenmesi ile ilgilidir. Ayrıca bu burcun enerjisi son derece yüksek olduğu için yüksek bir ihtimalle burca göre dekorasyon ürünlerinde de, kendisini devamlı olarak enerjide tutacak renkleri tercih eder. Koç burcu ise çok daha fazla mücadeleci ve aynı zamanda rekabete girmekten asla çekinmez. Bu yüzden de koçlar için ağırlıklı olarak, rekabeti canlandıran enerjili renklerini seçilmesi; çok daha uygun görülebilir. Aslan burcu için kırmızı renk çok daha tercih edilir görünüyor. Ancak koç burcu için ise enerjini rengi olan sarı tercih etmek daha çok iyi hissrttirecektir. Aslanların kendisini beğenen tutkulu duruşu, kırmızıyla desteklenirken koçların enerjisi ise sarıyla desteklenebilir. Burca göre dekorasyon yaparken bunlara dikkat edilmeli.

Kova burcu ve yay burçları için ev dekorasyonları

Yaratıcı olmayı çok seven ve bu nedenle de adeta kendi karakteri gibi görünen özgünlük; hem kova burcunun hem de yay burcunun en önemli özellikleri arasındadır. Bu nedenle kova ve yay burçları evlerine alacakları aksesuarlarda antik dönem eserlerini veya çok çeşitli sürrealist bibloları kullanabilirler. Kova burçları kitap okumayı sevdikleri için, büyük bir kitap bölümü de yapmaları onların evde ‘ok daha keyifli zaman geçirmesini sağlayacaktır. Yaylar ise, ağırlıklı olarak müziğe yatkın oldukları için onların da evlerini çeşitli enstrümanlar almaları çok daha keyifli zaman geçirmelerini sağlayabilir. Ayrıca yaylar gezmeyi çok sevdiği için, çeşitli ülkelerden resimleri içeren tablolar da kullanabilir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: